„Honda“ susidomėjo „Formulės-E“ čempionatu

„Honda“ susidomėjo „Formulės-E“ čempionatu
logo 2019 Liepos 06 d. 01:04, Red Bull Content Pool / Getty Images

„Honda“ atstovai atskleidė, kad automobilių gamintojas ateityje norėtų varžytis „Formulės-E“ čempionate, bet kol kas visas dėmesys yra sutelktas ties „Formule-1“.

FE čempionatas nori plėstis Azijoje ir surengti lenktynes Japonijoje. Praeityje čempionato vadovas Alejandro Agagas išreiškė norą, jog „Formulėje-E“ norėtų taip pat matyti lenktynininką iš Japonijos.

Teigiama, jog „Honda“ atstovai jau buvo susitikę su minėtuoju A. Agagu. Japonus domina galimybė kurti ir tobulinti naujas technologijas. Gamintojas taip pat teigiamai įvertino tai, jog dalyvavimas čempionate nereikalauja labai didelių išlaidų.

„Formulė-1“ ir „Formulė-E“ yra du labai skirtingi čempionatai. Bet dalyvavimas abejuose galėtų būti naudingas „Honda“. FE lenktynės rengiamos miesto trasose. Tai labiau panašu į reklamą, pasitelkiant lenktynes, nei į tradicines lenktynes“, - kalbėjo „Honda“ vykdantysis direktorius Masashi Yamamoto.

„Mes jau kalbėjomės su Alejandru Agagu. Stebime kas vyksta čempionate. Jau paskelbėme apie savo elektra varomą automobilį, kuris Europoje turėtų pasirodyti artimiausiu metu. Yra daug žmonių, kurie domisi mūsų elektriniu automobiliu. Turi būti technologijos, kurias galėtume perkelti iš lenktynių į paprastus automobilius. Štai kodėl mus domina šis čempionatas.“

Praėjusį savaitgalį „Honda“ kartu su „Red Bull“ iškovojo pergalę F-1 lenktynėse Austrijoje. Anot M. Yamamoto, prieš įkeldamas koją į kitą čempionatą, gamintojas norėtų pasiekti daugiau geresnių rezultatų „Formulėje-1“.

„Mes norime sutelkti dėmesį ties F-1. Jei „Honda“ lenktyniauja, ji turi nugalėti. Turime pasiekti tam tikrą lygį, kad liktume patenkinti. Kol kas mums tai yra prioritetas.“

Į „Formulės-E“ čempionatą „Honda“ galėtų įžengti anksčiausiai 2020-2021 m. Gamintojui tektų susitarti su viena iš privačių komandų, kadangi paskutinę laisvą vietą čempionate šiemet užims „Porsche“.

Komentarai (0)


×

F-1.lt pulsas