„Honda“ tikisi iki metų pabaigos įveikti „Renault“

„Honda“ tikisi iki metų pabaigos įveikti „Renault“
logo 2017 Rugpjūčio 07 d. 16:34, Pirelli

Honda“ atskleidė savo ambicingus tikslus. Kompanijos gaminančios variklius vadovas Yusuke Haswegava tikisi, kad iki metų pabaigos įveiks kitus konkurentus – „Renault“.

Japonų kompanija variklių gamybos rikiuotėje visą laiką buvo ketvirtoje vietoje po „Mercedes“, „Ferrari“ ir „Renault“.

„Manau, kad galime išlaikyti tokį patį tempą gerindami variklio galią, bet yra labai sunku pavyti „Mercedes“ ir „Ferrari“. Labai noriu, kad įveiktume „Renault“ dar prieš pasibaigiant sezonui“, - kalbėjo Y. Hasegawa.

Paklaustas ar nepaisant didelio skirtumo jis tikrai tiki, kad jiems tai pavyks padaryti, Y.Hasegawa atsakė: „Taip, matau skirtumą duomenyse. Nesakysiu jums skaičių, bet mes mažinam atsilikimą“, - kalbėjo „Honda“ vadovas.


Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas