Imoloje surengtose lenktynėse dominavo M. Verstappenas

Imoloje surengtose lenktynėse dominavo M. Verstappenas
logo 2022 Balandžio 24 d. 17:34, Red Bull Content Pool / Getty Images

Imolos trasoje surengtose F-1 lenktynėse dominavo ir nesunkiai nugalėjo „Red Bull“ sportininkas Maxas Verstappenas.

Buvęs greičiausias kvalifikacijoje ir nugalėjęs sprinto varžybose, olandas puikiai pradėjo šios dienos lenktynes, po starto išsaugojęs lyderio poziciją. Tuo tarpu čempionato lyderis Charlesas Leclercas iki antrojo posÅ«kio prarado poziciją ne tik Sergio Perezui, bet ir „McLaren“ atstovui Lando Norrisui.

Saugos automobilis trasoje pasirodė sportininkams nespėjus įveikti pirmojo rato. Po kontakto su Danieliu Ricciardo, už trasos ribų atsidÅ«rė ir pasirodymą baigė antrasis „Ferrari“ sportininkas Carlosas Sainzas. Tai antros lenktynės iš eilės, kurių nebaigė ispanas.

Lenktynes pratęsus C. Leclercui pavyko įveikti L. Norrisą, bet į trečią vietą pakilusiam monakiečiui nesisekė rimčiau pasipriešinti priekyje važiavusiam S. Perezui.

C. Leclercas trumpam buvo pakilęs į antrą vietą po to, kai atliko savo pirmąjį sustojimą. Bet vėliau vėl prarado poziciją greitesniam S. Perezui.

Iki finišo likus 14 ratų, C. Leclercas dar kartą atliko sustojimą ir į trasą grįžo su minkšÄiausios sudėties padangomis, bet prarado poziciją L. Norrisui. Monakietis po kurio laiko aplenkė „McLaren“ atstovą ir pavijo antrą sustojimą taip pat atlikusį S. Perezą, bet bandydamas įveikti meksikietį, C. Leclercas suklydo ir po suktuko trenkėsi į apsauginę sieną. Sportininkas grįžo į trasą ir atliko neplanuotą sustojimą, kurio metu buvo pakeistos ne tik padangos, bet ir apgadintas priekinis sparnas. Dėl to C. Leclercas prarado daug laiko ir pozicijų.

Grubiai suklydusiam C. Leclercui vėliau pavyko įveikti kelis varžovus ir iš devintos pozicijos pakilti iki šeštos. Nepaisant to, sportininkas išlieka čempionato lyderiu.

Tuo tarpu „Red Bull“ komandai šios lenktynės susiklostė itin gerai. M. Verstappenas nesunkiai nugalėjo bei pelnė vieną papildomą tašką už greičiausią ratą. O antroje vietoje finišavo jo komandos draugas S. Perezas. Tuo tarpu L. Norrisas užlipo ant paskutinio apdovanojimų pakylos laiptelio.

Paskutiniuose ratuose Valtteri Botto spaudimą atlaikęs George‘as Russellas finišavo ketvirtas. Tuo tarpu jo komandos draugas Lewisas Hamiltonas varžybas baigė tryliktas ir taškų neiškovojo.

Yuki Tsunoda šÄ¯ kartą buvo stipriausias „AlphaTauri“ sportininkas, finišavęs septintoje vietoje ir už savęs palikęs Sebastianą Vettelį, Keviną Magnusseną ir Lance‘ą Strollą. „Aston Martin“ komandai tai buvo pirmos lenktynės šiemet, kuriose jos sportininkai iškovojo taškų.

Vt.

Pilotas

Laikas

RataiKomentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. blaster 1104
2. Ayrtons 1093
3. tevez 1089
4. berta 1069
5. master f-1 1066