Imolos laukiantis H. Marko: Ricciardo ir Lawsono gandai yra nesąmonė (1)

Imolos laukiantis H. Marko: Ricciardo ir Lawsono gandai yra nesąmonė
logo Gegužės 11 d. 10:15, Getty Images/Red Bull Content Pool nuotr.

Puikus Liamo Lawsono kelių lenktynių pasirodymas praeitame „Formulės-1“ sezone skatina gandus. Normalu, australas ateityje dar kartą tikrai atsidurs už „Formulės-1“ bolido vairo. Visgi neaišku kada tai įvyks – „Racing Bulls“ lenktynininkai kol kas yra ramūs dėl savo ateities.

Situaciją ramina „Red Bull“ konsultantas Helmutas Marko.

„Speedweek.com“ tinklalapiui 80-metis austras sakė: „Gandai, jog Liamas Lawsonas pakeis Ricciardo, yra nesąmonė. 

Liamo vadybininkas iš Naujosios Zelandijos apsilankė Majamyje. Panašu, kad jis turi tam tikrų svajonių, o tai nedelsiant sužinojo žiniasklaida, kuri taip pat yra iš Naujosios Zelandijos. Mes tikrai neplanuojame jokių permainų lenktynėms Imoloje.“

Tiesa, Vokietijos žiniasklaidai H. Marko pridėjo, kad vieno dalyko galima laukti – atnaujinimų „Red Bull“ bolidui. Dėl šios priežasties „Formulės-1“ veterano kol kas visiškai nejaudina „McLaren“ pasipriešinimas.

Apie konkurenciją „Red Bull“ atstovas sakė: „Dėl „McLaren“ nesijaudinu. Norrisas daugiau nei 50 taškų atsilieka nuo Verstappeno.

Be to, mes į Imolą atsivešime atnaujinimus, iš kurių tikiuosi labai daug.“Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Mv1
IP: 63d3585 | 05/11 11:03 Atsakyti
Vienas iš nedaugelio kartų kai blaiviu protu kalba, o NZ spauda tikrai gali pakišt koją Lawsonui, o tai ir liks be vietos vėl
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 1504
2. mantioras 1504
3. Tadas Misevičius 1499
4. Giriby 1482
5. Tadux15 1472