Indijos GP: penktadienio treniruotės Nr. 1

Indijos GP: penktadienio treniruotės Nr. 1
logo 2013 Spalio 25 d. 09:19, Getty Images
Pirmosiose Indijos GP penktadienio treniruotėse pirmąsias dvi vietas užėmė „Red Bull“ lenktynininkai, tačiau „Mercedes“ ir „Lotus“ atstovai liko netoliese.
Geriausią rato įveikimo laiką pasiekė Sebastianas Vettelis, 0,188 sek. pranokęs Marką Webberį. Dažnai su tautiečiu treniruočių metu lyderio pozicija besikeitęs Nico Rosbergas iš „Mercedes“ liko trečias, atsilikęs 0,216 sek.
Palyginti gerą formą treniruotėse pademonstravo „McLaren“ komanda, kurios lenktynininkai užėmė šeštąją ir septintąją vietas bei pranoko „Ferrari“ atstovus. Ekipos atstovai prieš šį savaitgalį prasitarė bandysiantys radikaliai kitokius bolido reguliavimo sprendimus.
„Ferrari“ stovykloje, tuo tarpu, treniruočių metu nebuvo kuo džiaugtis. Fernando Alonso dėl pavarų dėžės gedimo apsuko tik šešis ratus, o Felipe Massa liko aštuntas, atsilikęs daugiau nei sekunde.
„Lotus“ pilotas Kimi Raikkonenas treniruotėse liko tik septynioliktas, tačiau ne dėl bėdų su technika – suomis tiesiog nevažiavo trumpos atkarpos pustuščiu baku.
Antrosios treniruotės Indijoje vyks 11.30–13.00 val. Lietuvos laiku.


Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 1859
2. Beržas 1833
3. Tadas Misevičius 1828
4. regdal 1825
5. gytisz 1821