IndyCar. A. Rossi dominavo Long Byče vykusiose lenktynėse

IndyCar. A. Rossi dominavo Long Byče vykusiose lenktynėse
logo Balandžio 15 d. 02:12, IndyCar

Alexanderis Rossi triumfavo Long Byče vykusiose „IndyCar“ lenktynėse artimiausią varžovą aplenkęs 20 sek. Tai antroji iš eilės amerikiečio pergalė minėtoje trasoje ir pirmoji šių metų sezone.

Kvalifikacijos nugalėtojas sėkmingai startavo. A. Rossi apsiginti nuo Scotto Dixono reikėjo tik du kartus ir tai amerikietis turėjo padaryti pačioje lenktynių pradžioje. Vėliau „Andretti“ pilotas sėkmingai tolo nuo varžovų ir finišavo pirmas.

„Penske“ lenktynininkas Josefas Newgardenas Long Byče vykusiose varžybose finišavo antras ir išsaugojo pirmąją vietą lenktynininkų įskaitoje. Amerikiečio komandos draugas Willas Poweris kurį laiką taip pat kovojo dėl prizinės vietos. Kovodamas su S. Dixonu, australas atvažiuodamas į pirmąjį posūkį užblokavo vieną ir priekinių ratų ir išlėkė už trasos ribų.

Minėtajam S. Dixonui taip pat nepavyko išvengti problemų. Sportininkas prarado nemažai laiko vieno iš sustojimų metu. Varžybų pabaigoje atsidūręs už Grahamo Rahalo „Ganassi“ pilotas kovojo dėl prizinės vietos. Bandydamas apsiginti nuo varžovo, G. Rahalas blokavo varžovą ir buvo už tai nubaustas. Tad trečioji vieta atiteko S. Dixonui, o G. Rahalas buvo nustumtas į ketvirtą vietą.

Stipriausiųjų penketuką užbaigė antrasis „Andretti“ komandos lenktynininkas Ryanas Hunteris-Reay‘us.

Lenktynėse nepasisekė COTA trasoje triumfavusiam Coltonui Hertai. Naujokas devintame posūkyje trenkėsi į apsauginę sieną ir baigė savo pasirodymą.

Rezultatai

Komentarai (0)


×

F-1.lt pulsas