IndyCar. A. Rossi dominavo „Road America“ trasoje vykusiose lenktynėse

IndyCar. A. Rossi dominavo „Road America“ trasoje vykusiose lenktynėse
logo 2019 Birželio 23 d. 22:08, Joe Skibinski / IndyCar

Alexanderis Rossi dominavo šiandien „Road America“ trasoje vykusiose „IndyCar“ lenktynėse ir iškovojo antrąją pergalę sezone.

Amerikietis po starto aplenkė iš „pole“ pozicijos startavusį Coltoną Hertą ir nuo tada kontroliavo situaciją lenktynėse. A. Rossi antroje vietoje likusį Willą Powerį aplenkė beveik 30 sek.

Po starto lyderio poziciją praradęs C. Herta susidūrė su įvairiausiais sunkumais. Praradęs dar dvi pozicijas varžovams, sportininkas po kurio laiko pasuko į techninio aptarnavimo zoną. Iškilus problemoms papildant degalų atsargas, C. Herta prarado nemažai svarbaus laiko. Grįžus į trasą lenktynininkui pavyko aplenkti ne vieną varžovą, bet varžyboms artėjant prie pabaigos ant bolido sumontuotos padangos visiškai nusidėvėjo. C. Herta bandė įvairiais būdais už savęs išlaikyti varžovus, bet tai padaryti jam sekėsi sunkiai. Praradęs ne vieną poziciją amerikietis finišavo aštuntas.

Ant paskutinio apdovanojimų pakylos laiptelio užlipo čempionato lyderis Josefas Newgardenas. Pastarasis nevengė atkaklios kovos. Sportininkas kurį laiką dėl pozicijos kovojo su komandos draugu W. Poweriu. Galų gale amerikiečiui teko pripažinti australo pranašumą.

Puikiai lenktynėse pasirodė daugkartinis „IndyCar“ čempionas Scottas Dixonas. Po incidento pirmame rate, „Ganassi“ pilotas nusirito į rikiuotės galą - 23-ią poziciją. Vis dėlto ne vieną varžovą įveikusiam S. Dixonui pavyko lenktynes užbaigti penktoje vietoje.

W. Poweris, J. Newgardenas ir Simonas Pagenaud, buvo vieninteliai sportininkai, pilotavę bolidus su „Chevrolet“ varikliais ir finišavę pirmame dešimtuke.

Vienintelis sportininkas nebaigęs lenktynių - su elektronikos problemomis susidūręs Marco Andretti.

Rezultatai


Komentarai (0)
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas