IndyCar. Antrąsias lenktynes Detroite iš „pole“ pozicijos pradės J. Newgardenas

logo 2019 Birželio 02 d. 20:08, IndyCar

Vakar pergalę Detroite šventęs „Penske“ pilotas Josefas Newgardenas iškovojo „pole“ poziciją šiandien vykusioje „IndyCar“ kvalifikacijoje.

Pirmoje sportininkų grupėje gerą tempą demonstravo Alexanderis Rossi ir Scottas Dixonas. Amerikietis vieną trasos ratą įveikė per 1 min. 15,1825 sek., sekunde lėčiau nei vakar. Tuo tarpu S. Dixonas skundėsi problemomis su vairo mechanizmu ir grupėje liko trečias, į priekį praleidęs Coltoną Hertą.

Iš po saugos barjerų ir apsauginės sienos išsiliejus vandeniui į trasą, antros grupės važiavimai buvo atidėti beveik valandai.

Pirmą kartą trasoje pasirodęs J. Newgardenas užfiksavo geriausią rezultatą, bet jį po kurio laiko pagerino Sebastienas Bourdais, vieną ratą įveikęs per 1 min. 15,7367 sek.

Vėliau trasoje dar kartą pasirodęs J. Newgardenas vieną ratą įveikė per 1 min. 14,8607 sek. ir užsitikrino pirmą startinę poziciją.

W. Poweris įveikdamas savo greitąjį ratą nuo komandos draugo atsilikinėjo 0,006 sek., bet kliudė apsauginę sieną ir prarado apie septynias dešimtąsias sekundės dalis. Australas savo grupėje liko šeštas, o galutinėje rezultatų lentelėje - vienuoliktas.

Antrosios šio savaitgalio „IndyCar“ lenktynės Detroite prasidės 22:30 val. Lietuvos laiku.