IndyCar. Dėl lietaus atšaukta kvalifikacija Teksase

IndyCar. Dėl lietaus atšaukta kvalifikacija Teksase
logo 2021 Gegužės 01 d. 22:57, Chris Owens / IndyCar

Dėl prastų oro sąlygų Teksase buvo nuspręsta atšaukti šiandien turėjusius įvykti kvalifikacinius „IndyCar“ važiavimus ovalo tipo trasoje. Tad startinės pozicijos bus išdalintus atsižvelgus į sportininkų/bolidų užimamas pozicijas čempionate.

Dėl trasą užklupusio lietaus, treniruotės prasidėjo dviem valandomis vėliau nei buvo planuota. Ir kaip paaiškėjo vėliau, tai vieninteliai važiavimai, kuriuose sportininkai galėjo sudalyvauti prieš pirmas šio savaitgalio „IndyCar“ lenktynes Teksaso ovale.

Kvalifikacijoje sportininkai turėjo įveikti po du įskaitinius ratus. Pirmasis ratas turėjo nulemti startinę poziciją pirmosioms, o antrasis - antrosioms savaitgalio lenktynėms.

Kadangi kvalifikacinius važiavimus buvo nuspręsta atšaukti, startinės pozicijos išdalintos atsižvelgus į sportininkų/bolidų užimamas vietas čempionate. Tad iš pirmosios pozicijos startuos čempionato lyderis Alexas Palou. Už jo išsirikiuos Willas Poweris, Scottas Dixonas, Coltonas Herta, Simonas Pagenaud ir Jackas Harvey.

Dar prieš sezono pradžią buvo paskelbta, kad čempionato naujokas Romainas Grosjeanas nedalyvaus lenktynėse, kurios bus rengiamos ovalo tipo trasose. Jį pakeis Pietro Fittipaldi. Kadangi prancūzas po dviejų etapų užima 14 vietą čempionate, brazilas pirmąsias savo šio sezono lenktynes pradės būtent iš 14-os pozicijos.

Šiuo atveju labiausiai nepasisekė Tony Kanaanui, kuris šį savaitgalį perims bolidą iš Jimmy Johnsono. Pastarasis čempionate užima tik 23-ią vietą. Tad brazilui teks startuoti iš 23-ios pozicijos.

Baiminantis, kad trasą vėl gali užklupti lietus, pirmosios šio savaitgalio lenktynės prasidės 35 min. anksčiau nei buvo planuota.

„IndyCar“ varžybos Teksaso ovale prasidės naktį iš šeštadienio į sekmadienį 02:10 val. Lietuvos laiku.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. f1a 1005
2. mantioras 1001
3. Tadux15 1000
4. Kęstutis Šimkus 991
5. Giriby 983