IndyCar. E. Gutierrezui neleido lenktyniauti Teksaso ovale (4)

IndyCar. E. Gutierrezui neleido lenktyniauti Teksaso ovale
logo 2017 Birželio 07 d. 01:07, IndyCar

Buvusiam F-1 pilotui Estebanui Gutierrezui buvo uždrausta startuoti „IndyCar“ lenktynėse Teksase, kurios artėjantį savaitgalį vyks ovalo tipo trasoje.

„Estebanui nebus leista startuoti Teksase, nes jis iki šiol nėra lenktyniavęs ovalo tipo trasoje. Kadangi varžybos įvyks jau šÄ¯ savaitgalį, iki penktadienio nėra galimybės patikrinti jo sugebėjimus. Viskas labai paprasta. Tam, kad sportininkas galėtų lenktyniauti ovale, reikia atlikti tam tikras procedÅ«ras. Detroite jis gerai padirbėjo. Tikimės, jog jis dar sugrįš ir startuos Elkhart Lake vyksiančiose lenktynėse“, - pasakojo „IndyCar“ konkurencijos skyriaus vadovas Jay‘us Frye‘us.

E. Gutierrezas „IndyCar“ čempionate debiutavo praėjusį savaitgalį. Detroite vykusiuose kvalifikaciniuose važiavimuose meksikietis du kartus liko devynioliktas, o pirmose ir antrose savaitgalio lenktynėse finišÄ… pasiekė devynioliktoje ir keturioliktoje vietose.

„Indianapolis 500“ lenktynėse startavęs Fernando Alonso taip pat neturėjo patirties ovale. Bet ispanas gegužės mėnesio pradžioje sudalyvavo bandymuose, o vėliau ir Indianapolio ovale surengtose treniruotėse. Sėkmingai įveikusiam privalomus procesus, F. Alonso buvo leista startuoti „Indianapolis 500“ lenktynėse.


Komentarai (4)
Sajan Button
| 06/07 12:53 Atsakyti
Alfonsas praejo patikrinimus ir bandimus, o Gutierezas ne.
muxa
| 06/07 10:07 Atsakyti
RBR prie ko cia lygis? straipsni pirmiausiai reiketu iki galo perskaityti.
RBR
| 06/07 09:49 Atsakyti
Gutierrezas tai ne Alonso:) lygis ne tas
Hacpatb
| 06/07 02:13 Atsakyti
Keistai kažkaip, o tai ko jie tikėjosi jei tokios taisyklės?
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas