IndyCar. Indianapolyje „pole“ iškovojo S. Pagenaud, o F. Alonso liko už borto

logo 2019 Gegužės 20 d. 19:55, IndyCar

Sekmadienį Indianapolyje vykusioje paskutinėje kvalifikacijoje geriausią rezultatą užfiksavo ir „pole“ poziciją iškovojo „Penske“ ekipos pilotas Simonas Pagenaud. Tuo tarpu Fernando Alonso nepateko tarp 33-jų greičiausių, tad „Indianapolis 500“ lenktynėse nestartuos.

Dar prieš savaitę Indianapolio GP lenktynėse pergalę iškovojęs S. Pagenaud vakar sėkmingai įveikė keturis ratus ir pasiekė 230,012 mylių/h (370,170 km/h) vidutinį greitį. Prancūzas, kovoje dėl „pole“ pozicijos įveikė Edą Carpenterį, kurio rezultatas buvo 229,909 mylių/h.

Pirmąją kvalifikacijos dieną buvę greičiausi Spenceris Pigotas ir Willas Poweris turėjo pripažinti varžovų pranašumą. S. Pigotas liko trečias, tad lenktynes pradės iš pirmos startinės eilės. O W. Poweris turėjo pasitenkinti šešta vieta.

Geriausiai tarp sportininkų, pilotavusių bolidus su „Honda“ varikliais, pasirodė čempionato naujokas Coltonas Herta. Jaunasis amerikietis greičiu pranoko minėtąjį W. Powerį ir iškovojo penktą startinę poziciją.

Daugelį sudomino ne tik greičiausių devynių pilotų pasirodymas, bet ir kova dėl paskutinių trijų pozicijų bei galimybės startuoti šių metų „Indianapolis 500“ lenktynėse.

Čia labiausiai nepasisekė „McLaren“ atstovui Fernando Alonso. Ispanas, įveikęs keturis įskaitinius ratus, užfiksavo 227,353 mylių/h vidutinį greitį bei aplenkė Maxą Chiltoną ir Sage‘ą Karamą. Bet trasoje pasirodęs Kyle‘as Kaiseris pasiekė 227,372 mylių/h vidutinį greitį ir paliko F. Alonso už borto - 34-oje vietoje.