IndyCar. Long Byče „pole“ poziciją iškovojo A. Rossi

IndyCar. Long Byče „pole“ poziciją iškovojo A. Rossi
logo Balandžio 14 d. 00:49, IndyCar

Greičiu pranokęs Scottą Dixoną ir „Penske“ komandos trijulę, Alexanderis Rossi iškovojo „pole“ poziciją Long Byčo (JAV) trasoje vykusioje „IndyCar“ kvalifikacijoje.

Paskutinėje važiavimų dalyje A. Rossi vieną trasos ratą įveikė per 1 min. 06,4811 sek. ir 0,2668 sek. pranoko antroje vietoje likusį „Ganassi“ pilotą S. Dixoną. Pastarasis vienu metu važiavo greičiau, bet devintame posūkyje sulėtino tempą.

Keturiomis dešimtosiomis sekundės dalimis nuo kvalifikacijos nugalėtojo atsiliko Willas Poweris, startuosiantis trečias. Australas kvalifikacijoje įveikė komandos draugus Josefą Newgardeną ir Simoną Pagenaud, kurie pasidalino ketvirtą ir penktą pozicijas. O greičiausiųjų šešetuką užbaigė „Rahal“ ekipos atstovas Grahamas Rahalas.

Už greičiausiųjų šešetuko ribos liko ir į paskutinę važiavimų dalį nepateko „Andretti“ pilotas Ryanas Hunteris-Reay‘us ir prieš savaitę lenktynėse triumfavęs Takuma Sato. Pilotai varžybas pradės iš ketvirtos startinės eilės.

Galimybę varžytis paskutinėje važiavimų dalyje turėjo čempionato naujokas Felixas Rosenqvistas. Bet sportininkas suklydo viename iš posūkių ir atsidūrė už trasos ribų. Dėl šio incidento trumpam buvo sustabdyti važiavimai ir panaikinti du geriausi F. Rosenqvisto rezultatai, tad švedas lenktynes pradės tik dvyliktas.

„IndyCar“ lenktynės Long Byčo miesto trasoje prasidės sekmadienį 23:30 val. Lietuvos laiku.

Rezultatai

Komentarai (0)


×

F-1.lt pulsas