IndyCar. Ostine vykusiose lenktynėse - naujoko C. Hertos triumfas

IndyCar. Ostine vykusiose lenktynėse - naujoko C. Hertos triumfas
logo Kovo 24 d. 22:28, IndyCar

„Penske“ komandos pilotui Willui Poweriui susidūrus su techninėmis problemomis, Ostine vykusiose lenktynėse triumfavo čempionato naujokas Coltonas Herta. Amerikietis tapo jauniausiu pilotu nugalėjusiu „IndyCar“ čempionate.

Po starto lyderio poziciją išsaugojo ir ilgą laiką lenktynėse pirmavo kvalifikacijos nugalėtojas W. Poweris. Trasoje susidūrus Jamesui Hinchcliffe‘ui ir Felixui Rosenqvistui, po kelių ratų australas pasuko į techninio aptarnavimo zoną atlikti savo paskutinio sustojimo, bet į trasą taip ir negrįžo. Dėl technikos gedimo sportininkas buvo priverstas pasitraukti iš lenktynių.

Tuo tarpu C. Herta, kvalifikacijoje iškovojęs ketvirtą vietą, lenktynėse aplenkė Ryaną Hunterį-Reay‘ų, Alexanderį Rossį ir iki W. Powerio sustojimo važiavo antras. Aštuoniolikmetis pasinaudojo varžovo nesėkme ir tapęs lenktynių lyderiu sėkmingai finišavo pirmoje vietoje. Tai buvo ne tik pirmoji amerikiečio, bet ir jo atstovaujamos „Harding-Steinbrenner“ komandos pergalė „IndyCar“ čempionate.

Antroje vietoje finišavo ir persvarą prieš varžovus lenktynininkų įskaitoje padidino Josefas Newgardenas. Tuo tarpu R. Hunteris-Reay‘us užlipo ant paskutinio apdovanojimų pakylos laiptelio.

Grahamas Rahalas, 2008 metais tapęs jauniausiu „IndyCar“ nugalėtoju, Ostine vykusiose lenktynėse finišavo ketvirtas. O stipriausiųjų penketuką užbaigė Sebastienas Bourdais.

Lenktynių rezultatai

Komentarai (0)


×

F-1.lt pulsas