IndyCar. Ostino trasoje vykusioje kvalifikacijoje „pole“ iškovojo W. Poweris

logo 2019 Kovo 23 d. 23:06, IndyCar

Pirmą kartą Ostino (JAV) trasoje surengtoje „IndyCar“ kvalifikacijoje greičiausiai vieną ratą įveikė ir „pole“ poziciją iškovojo „Penske“ ekipos pilotas Willas Poweris.

Australas vieną trasos ratą įveikė per 1 min. 46,018 sek. ir 0,16 sek. pranoko „Andretti“ atstovą Alexanderį Rossį bei 0,3 sek. pastarojo komandos draugą Ryaną Hunterį-Reay‘ų. W. Poweriui tai 56-oji „pole“ karjeroje.

Paskutinėje važiavimų dalyje, kurioje varžėsi šeši greičiausi sportininkai, įveikdamas pirmąjį greitą ratą W. Poweris padarė kelias nedideles klaidas ir prarado laiko. Važiavimams artėjant prie pabaigos, į pirmąją poziciją pakilo A. Rossi. Tačiau savo paskutiniuoju bandymu amerikiečio rezultatą pagerino ir „pole“ poziciją iškovojo W. Poweris. Tuo tarpu R. Hunteris-Reay‘us paskutinę sekundę iškovojo trečią startinę poziciją.

Į paskutinę kvalifikacijos dalį pateko du čempionato naujokai. Geriausiai iš jų pasirodė Coltonas Herta. Jaunasis amerikietis greičiu pranoko kitą naujoką Felixą Rosenqvistą bei daugkartinį čempioną Scottą Dixoną ir iškovojo ketvirtą startinę poziciją.

Tarp šešių greičiausių šį kartą nepateko prieš dvi savaites pirmose sezono lenktynėse nugalėjęs „Penske“ pilotas Josefas Newgardenas. Amerikietis pasirodymą kvalifikacijoje baigė po antrosios važiavimų dalies ir turėjo pasitenkinti septinta startine vieta.

Greičiausiųjų dešimtuką užbaigė čempionato naujokas Pato O’Wardas, Zachas Veachas ir Grahamas Rahalas.

„IndyCar“ lenktynės Ostino trasoje prasidės sekmadienį 19:30 val. Lietuvos laiku.