IndyCar. Pirmose lenktynėse Detroite nugalėjo J. Newgardenas

IndyCar. Pirmose lenktynėse Detroite nugalėjo J. Newgardenas
logo 2019 Birželio 02 d. 13:10, Chris Owens / IndyCar

Laiku sustojimą atlikęs ir sausai trasos dangai padangas pasirinkęs „Penske“ pilotas Josefas Newgardenas triumfavo pirmose šio savaitgalio „IndyCar“ lenktynėse Detroite.

Minėtų varžybų startas buvo atidėtas vėlesniam laikui dėl itin prastų oro sąlygų.

J. Newgardenas į priekį įsiveržė ir nugalėjo dėka to, jog buvo vienas iš pirmųjų sportininkų laiku atlikusių sustojimą ir užsidėjęs ant bolido sausai trasos dangai skirtas „slick“ tipo padangas.

Kaip ir lenktynėse Indianapolyje, Alexanderis Rossi vėl turėjo pripažinti „Penske“ komandos pranašumą ir pasitenkinti antra vieta. Amerikietis varžybas pradėjo iš „pole“ pozicijos, bet buvo priverstas pasikeisti padangas tuo metu, kai dėl Edo Joneso incidento trasoje pasirodė saugos automobilis. Pilotas į trasą grįžo antroje vietoje.

Lenktynėse, kurių trukmė buvo sutrumpinta iki 75 minučių, trasoje ne kartą buvo pasirodęs saugos automobilis. Du kartus tai įvyko dėl Matheuso Leisto sukeltų incidentų.

Kurį laiką trečioje vietoje važiavo Scottas Dixonas, bet „Ganassi“ pilotas patyrė avariją ir pasitraukė iš lenktynių. Ant paskutinio apdovanojimų pakylos laiptelio užlipo Takuma Sato, trasoje aplenkęs kitą „Ganassi“ komandos atstovą Felixą Rosenqvistą.

Pirmoje lenktynių pusėje sėkmingai rikiuote aukštyn kilo Willas Poweris. Bet australo spurtas baigėsi po vieno iš sustojimų, kuomet komandos mechanikai tinkamai nepritvirtino vieno iš priekinių ratų. Pastarasis nukrito pilotui išvažiuojant iš techninio aptarnavimo zonos. Baudą gavęs australas finišavo tik 18-as.

Pergalę Detroite iškovojęs J. Newgardenas pervarą lenktynininkų įskaitoje padidino iki 25 taškų.

Antroji kvalifikacija ir antrosios šio savaitgalio lenktynės Detroite įvyks šiandien.

Rezultatai

Komentarai (0)


×