IndyCar. Portlande - antroji C. Hertos „pole“

logo 2019 Rugsėjo 01 d. 11:07, Stephen King / IndyCar

Portlande (JAV) vykusioje „IndyCar“ kvalifikacijoje triumfavo ir antrąją „pole“ sezone iškovojo čempionato veteranus įveikęs naujokas Coltonas Herta.

19 metų amerikietis paskutinę kvalifikacijos dalį pradėjo naudodamas kietesnės sudėties padangas. Bet važiavimams artėjant prie pabaigos, sportininkas atliko sustojimą ir pasirinko minkštesnes padangas. Toks sprendimas pasiteisino. C. Herta vieną Portlando trasos ratą įveikė per 57,8111 sek. ir vos 0,0192 sek. pranoko antroje vietoje likusį „Penske“ ekipos pilotą Willą Powerį.

Dar mažesnis laiko skirtumas skyrė antrą ir trečią vietas užėmusius sportininkus. Trečioje vietoje likęs „Ganassi“ atstovas Scottas Dixonas nuo W. Powerio atsiliko vos 0,0052 sek.

Kvalifikacijoje staigmeną pateikė Jackas Harvey. Į paskutinę važiavimų dalį patekęs sportininkas iškovojo ketvirtą startinę poziciją. J. Harvey šešiomis šimtosiomis sekundės dalimis pranoko Felixą Rosenqvistą ir aštuoniomis šimtosiomis Ryaną Hunterį-Reay‘ų.

Kvalifikacija nesėkmingai susiklostė čempionato lyderiui Josefui Newgardenui. Pirmoje važiavimų dalyje klydęs amerikietis taip ir nepateko į kitą etapą, tad lenktynes turės pradėti tik iš tryliktos pozicijos.

Vilčių iškovoti čempiono titulą neprarandantys Alexanderis Rossi ir Simonas Pagenaud kvalifikacijoje atitinkamai užėmė septintą ir aštuonioliktą vietas.

„IndyCar“ lenktynės Portlando trasoje prasidės šiandien 22:30 val. Lietuvos laiku.