IndyCar. Portlande S. McLaughlinas iškovojo „pole“, D. Malukas liko 11-as

logo 2022 Rugsėjo 04 d. 00:21, Penske Entertainment: Joe Skibinski

Portlande surengtoje „IndyCar“ kvalifikacijoje trečią „pole“ šių metų sezone iškovojo „Penske“ komandos lenktynininkas Scottas McLaughlinas.

Paskutinėje važiavimų dalyje, kurioje varžėsi šeši greičiausi sportininkai, kivis vieną trasos ratą įveikė per 58,2349 sek. S. McLaughlinas vos 0,078 sek. pranoko komandos draugą Josefą Newgardeną, kuriam bus pritaikyta 6 starto pozicijų bauda už variklio keitimą.

Kitas „Penske“ komandos sportininkas, čempionato lyderis Willas Poweris, kvalifikacijoje liko trečias, nuo nugalėtojo atsilikęs 0,190 sek., bet pritaikius baudą J. Newgardenui, australas lenktynes pradės iš antros pozicijos.

Puikiai kvalifikacijoje pasirodė čempionato naujokas Christianas Lundgaardas. Danas, patekęs į paskutinę važiavimų dalį, greičiu pranoko praėjusių metų čempioną Alexą Palou, „McLaren“ lenktynininką Patricio O‘Wordą ir iškovojo ketvirtą startinę poziciją, kuri po J. Newgardeno baudos virs trečia.

Be problemų kvalifikacija nepraėjo Coltonui Hertai. Nepaisant kontakto su apsaugine siena, amerikietis pateko į antrą važiavimų etapą ir iškovojo aštuntą startinę poziciją, už savęs palikęs komandos draugą Alexanderį Rossį ir Amerikos lietuvį, čempionato naujoką, Deividą Maluką.

Kvalifikacijoje prastai pasirodė dėl čempiono titulo kovojantys „Ganassi“ komandos sportininkai. Tiek Scottas Dixonas, tiek Marcusas Ericssonas pasirodymus baigė po pirmųjų grupių važiavimų. Tad sportininkai lenktynes pradės atitinkamai iš šešioliktos ir aštuonioliktos pozicijų.

Priešpaskutinės šių metų „IndyCar“ sezono lenktynės Portlando trasoje prasidės sekmadienį 22:30 val. Lietuvos laiku.