IndyCar. Sebringe prasidėjusiuose bandymuose greičiausi C. Herta ir D. Malūkas

logo 2022 Vasario 15 d. 18:45, Chris Owens / IndyCar

Sebringo trasoje, JAV, prasidėjusiuose „IndyCar“ bandymuose geriausius rezultatus užfiksavo Coltonas Herta ir čempionato naujokas Deividas Malūkas.

C. Herta viso pirmąją bandymų dieną įveikė 78 ratus. Geriausią rezultatą amerikietis užfiksavo antroje dienos pusėje. Tuo tarpu antroje vietoje likęs Amerikos lietuvis D. Malūkas nuo C. Hertos atsiliko vos 0,07 sek.

C. Herta pirmoje dienos pusėje greičiausiai vieną ratą buvo įveikęs per 52,409 sek. bet po pietų, kai sukibimas trasoje tapo geresnis, amerikietis peržengė 52 sek. ribą, vieną ratą įveikęs per 51,85 sek. Tuo tarpu D. Malūkas po pietų savo rezultatą pagerino beveik sekunde.

Trečioje vietoje važiavimus baigė naujasis C. Hertos komandos draugas Romainas Grosjeanas, nuo amerikiečio atsilikęs 0,17 sek. O greičiausiųjų penktuką užbaigė „Penske“ komandos duetas Josefas Newgardenas ir Willas Poweris.

Greičiausias tarp „McLaren“ sportininkų buvo Felixas Rosenqvistas, užfiksavęs septintą rezultatą. Tuo tarpu jo komandos draugas Patricio O'Wardas liko tik 14-as.

Pirmuose „IndyCar“ bandymuose, kuriuose dalyvavo daugiau nei keli sportininkai, startavo čempionato naujokė Tatiana Calderon. Nuo C. Hertos atsilikusi daugiau nei puse sekundės, sportininkė bandymus baigė 16-a.

„Ganassi“ kvietimu bandymuose sudalyvavo Kevinas Magnussenas. Danas įveikė daugiausiai ratų tarp visų dalyvių, 143, bet vieną ratą įveikęs per 52,839 sek., buvo lėčiausias.

Antrąją bandymų dieną trasoje pasirodys visas „Ganassi“ komandos žvaigždynas - Alexas Palou, Scottas Dixonas, Marcusas Ericssonas ir Jimmie Johnsonas. Savo automobilius taip pat išbandys „Meyer Shank“ sportininkai Helio Castronevesas, Simonas Pagenaud. Trasoje taip pat pasirodys D. Malūko komandos draugas Takuma Sato bei „Carpenter“ duetas Rinusas VeeKay ir Conoras Daly.