IndyCar. Teksase antrąją „pole“ sezone iškovojo T. Sato

logo 2019 Birželio 08 d. 10:55, Chris Jones / IndyCar

Pasiekęs 220,250 (354,460 km/h) mylių per valandą vidutinį greitį, Takuma Sato buvo greičiausias Teksase (JAV) vykusioje „IndyCar“ kvalifikacijoje ir iškovojo antrąją „pole“ poziciją šių metų sezone bei devintą karjeroje.

Penktadienį JAV vykusioje kvalifikacijoje japonas buvo vienintelis sportininkas, kuris abu įskaitinius ratus įveikė 220 mylių per valandą greičiu.

Teksase pirmas keturias pozicijas užėmė sportininkai, pilotavę bolidus su „Honda“ varikliais. Antroji vieta atiteko daugkartiniam čempionui Scottui Dixonui, trečioji Sebastienui Bourdais, o ketvirtoji - Ryanui Hunteriui-Reay‘ui.

Greičiausias tarp sportininkų, pilotavusių bolidus su „Chevrolet“ varikliais, buvo „Penske“ komandos atstovas Simonas Pagenaud, iškovojęs penktą startinę poziciją.

Čempionato lyderis Josefas Newgardenas kvalifikacijoje liko septintas. Tuo tarpu dėl titulo kovojantis Alexanderis Rossi užfiksavo tik vienuoliktą rezultatą.

Kontakto su siena neišvengė ir rezultato neužfiksavo čempionato veteranas Tony Kanaanas.

„IndyCar“ lenktynės Teksaso ovale prasidės naktį iš šeštadienio į sekmadienį 03:30 val. Lietuvos laiku.