IndyCar. Toronte trečią pergalę iškovojo S. Pagenaud

IndyCar. Toronte trečią pergalę iškovojo S. Pagenaud
logo 2019 Liepos 15 d. 01:40, Joe Skibinski / IndyCar

Atlaikęs Scotto Dixono spaudimą, „Penske“ pilotas Simonas Pagenaud triumfavo sekmadienį Toronte vykusiose „IndyCar“ lenktynėse ir iškovojo trečią pergalę sezone.

Varžybas sėkmingai pradėjo kvalifikacijos nugalėtojas S. Pagenaud. Tuo tarpu Felixą Rosenqvistą aplenkęs Alexanderis Rossi ėmė spausti antroje vietoje važiavusį S. Dixoną.

Lenktynių pradžioje nepavyko išvengti incidento. Vieta trasoje nepasidalino keli sportininkai, tarp kurių buvo Willas Poweris, Grahamas Rahalas ir Marco Andretti.

Varžybas pratęsus, Edas Jonesas aplenkė F. Rosenqvistą ir pakilo į ketvirtą vietą, tuo tarpu Spenceris Pigotas įveikė Coltoną Hertą.

15-ame rate pirmasis iš lyderių į techninio aptarnavimo zoną pasuko A. Rossi. S. Pagenaud tuo metu buvo įgijęs 5 sek. persvarą prieš S. Dixoną. Abu pilotai pirmuosius sustojimus atliko 17-ame rate.

Grįžęs į trasą S. Pagenaud važiavo antras. Bet 23-ame rate aplenkė Zachą Veachą ir susigrąžino lyderio poziciją. Kai į techninio aptarnavimo zoną pasuko ne tik minėtasis Z. Veachas, bet ir kiti sportininkai, S. Dixonas nuo S. Pagenaud atsilikinėjo mažiau nei 6 sek.

Prasidėjus antrųjų sustojimų serijai, 49-ame rate vėl pirmasis iš lyderių į techninio aptarnavimo zoną pasuko A. Rossi. Nenorėdami rizikuoti ir prarasti pozicijas tuo atveju jei trasoje pasirodytų saugos automobilis, S. Pagenaud, S. Dixonas ir Josefas Newgardenas antruosius sustojimus atliko 51-ame rate.

Sportininkams grįžus į trasą, S. Pagenaud 5 sek. lenkė S. Dixoną, o pastarasis panašiu atstumu buvo nutolęs nuo A. Rossi.

Lenktynėms artėjant prie pabaigos S. Pagenaud užstrigo už lėčiau važiavusių varžovų. Tuo pasinaudojo S. Dixonas, kuriam pavyko sumažinti atsilikimą nuo prancūzo. Vis dėlto žiūrovai atkaklios kovos dėl pergalės paskutiniuose ratuose taip ir nepamatė. Varžybų pabaigoje W. Poweris aštuntame posūkyje trenkėsi į apsauginę sieną. Dėl incidento trasoje pasirodė saugos automobilis, paskui kurį važiuodami visi likę sportininkai ir finišavo.

S. Pagenaud finišo liniją kirto pirmas ir iškovojo trečią pergalę. S. Dixonas turėjo pasitenkinti antra vieta. O ant paskutinio apdovanojimų pakylos laiptelio užlipo A. Rossi. Čempionate vis dar pirmaujantis J. Newgardenas finišavo ketvirtas.

Rezultatai


Komentarai (0)
×