Įsiutęs „McLaren“ vadovas: taip tęstis nebegali (20)

Įsiutęs „McLaren“ vadovas: taip tęstis nebegali
logo 2017 Birželio 14 d. 20:29, McLaren

„McLaren“ ekipos vadovas Zakas Brownas neslėpė nusivylimo ir pykčio dėl „Honda“ variklių nepatikimumo. Z. Brownas pratrūko ir pripažino, kad tokie dalykai tęstis nebegali.

Kanados GP Fernando Alonso buvo arti pirmojo finišo šiame sezone pirmajame dešimtuke, tačiau jį eilinį kartą pavedė „Honda“ variklis, o ispanas buvo priverstas užleisti 10-ąją vietą.

„Fernando dar kartą atliko pasaulio čempiono darbą, o variklis jį ir vėl nuvylė“, - kalbėjo Z. Brownas. – Tai darosi ta pati sena istorija, kuri turi būti vienokiu ar kitokiu būdu pataisyta. Taip tęstis nebegali.

Manau, kad jis būtų iškovojęs mūsų, net ne pirmuosius taškus, o pirmąjį tašką. Buvo malonu matyti Stoffelį finišuojantį, bet aš esu tiesiog be žodžių. Atrodo, kad tuoj iškovosi pirmąjį tašką per šiuos metus, bet likus keliems ratams iki lenktynių pabaigos tu tą šansą prarandi. Tiesiog labai prasta galia ir labai prastas patikimumas“, - neslėpė pykčio „McLaren“ ekipos vadovas.

Komentarai (20)


YZF
| 2017 Birželio 15 d. 21:35
Ne antri o treti metai jokio progreso, dar du metus ruosesi iki sudalyvavimo.
Tomas Borisovas
| 2017 Birželio 15 d. 21:31
Mersai verke kad ferrari anksciausiai pradejo kurti bolida del to turi sioki toki pranasuma.honda su varikliais atsiliko 1metus.bet ziurint situacija jau antri metai eina ir jokio progreso.vaziuokle labai gera jei su tokiu varikliu i 3 kvalifikacija vaziuoja.
YZF
| 2017 Birželio 15 d. 21:17
vaideriuks
| 2017 Birželio 15 d. 20:01
red_speed >>> visi ne tokios Hondos laukė, taip, kad Alonso nusprendė surizikuot ir faktas, kad rizika nepasiteisino. Bet kas galėjo pasakyti, kad 2017m. Ferrari sugriš į kovą dėl pergalių ir titulo? Niekas. O sekta kaip kažkas minėjo, gausiai meškeres, masalus ir leidimus perkasi bei kuria samokslo teorijas, kad 2017m. pakeitimai buvo priimti, kad Ferrari gautų šansą.
red_speed
| 2017 Birželio 15 d. 18:17
vaideriuks > nei kas jam ten ka sugadino, nei ka. merse vietos nebuvo (ir nebus), o su kitais cempo pemes nebutu (ir nepaims), tad jis savo vietoje, ir toliau gali hondoj likti. nes, kaip milijonus kartu pats minejo, su kastumerio varikliu cempionu netapsi. tad koks jam skirtumas, ir sake pats, o sekta patvirtint gali, kad ar antras, ar paskutinis, jokiko skirtumo ... tai va
vaideriuks
| 2017 Birželio 15 d. 15:16
masinukas >>> Ne tik kad nesitikėjo, bet išvis buvo kitame pasaulyje ir kalbėjo kad jau kaip duos tai kiti nespės net dulkių uostyt. Ims mažu mažiausiai pergales, bet nesigavo. Tada kraniukus sukiojo, bet gavosi taip, kad varžovai nespėja dumų uostyt.Vieninteliai dalykai ką pasiekė Honda, tai sugadino 3 metus Alonso karjeros ir Mclaren komandai anti-rekordų pasiekė.
Bimbiris
| 2017 Birželio 15 d. 10:58
Japonai, kruopstus zmones... Honda mazalitriu varikliu cempionai... Po poros metu nebeliks Hondos F1, iseis nuleide galvas.
masinukas
| 2017 Birželio 15 d. 08:32
bet manau niekas nesitikėjo, kad honda nepagamins konkurencingo variklio, kad pirmais metais grybaus tai buvo aišku, bet kad 3 metai nesugeba variklio pagaminti kuris būtų patikimas yra labai didelis nusivylimas
Tech
| 2017 Birželio 15 d. 00:21
siaip tai jau menesio senumo naujiena-gandas Mclaren- Mercedes 2018. Honda gavo Sauberi. Mclaren pre-deal su Mercedes. Alonso lieka Mclaren, jei komanda sukerta kontrakta iki vasaros pabaigos.
Sajan Button
| 2017 Birželio 15 d. 00:17
Tik dabar nusieme rozinius akinius ir atsibudo?? :D