Italijoje prasideda 48 val. truksiantis degalinių streikas (1)

Italijoje prasideda 48 val. truksiantis degalinių streikas
logo Sausio 24 d. 16:13, Pexels

Italijos degalinės sausio 24-ąją dieną pradeda streiką, kuris truks 48 valandas. Protestas rengiamas prieš gėdingą šmeižto kampaniją ir, jų nuomone, netinkamas vyriausybės priemones energetikos krizės metu.

Streikas prasidės antradienį 19 val. ir tęsis iki to paties laiko ketvirtadienį. Profesinės sąjungos „Faib", „Fegica" ir „Figisc/Anisa" paragino streiko metu neleisti naudotis ir savitarnomis.

Streikas vyksta kaip atsakas į ministrės pirmininkės Giorgia Meloni priemones, skirtas kovoti su degalų kainų kilimu. Be kita ko, finansų policija buvo įpareigota tikrinti degalines dėl galimai nepagrįsto kainų didinimo.

Sausio pradžioje kai kurie žinomi politikai, tarp jų infrastruktÅ«ros ministras Matteo Salvini, teigė, kad degalai pabrango dėl degalinių spekuliacijų kainomis. Visgi iš tikrųjų benzinas ir dyzelinas pabrango, nes valdžia panaikino kai kurias degalų nuolaidas.Komentarai (1)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Vvv
IP: 1db2cce | 01/25 16:06 Atsakyti
Reikia ir pas mus pasidomėti degalinių veikla. Nafta ir dyzelis iš Rusijos blokuojama kiek kartų buvo? Bet pasirodo dar tik nustosim pirkti mes iš Rusijos naftą ir dyzelį. Nors jau buvo tai daryta kelis kartus. O kai kainos vėl pakris žemyn, po kelių mėnesių ir vėl nustosim pirkti naftą ir dyzelį iš Rusijos.. Kaip ir baronai.. pabrango nes iš Ukrainos grūdai negalėjo išplaukti. Grūdai plaukia, niekas neatpigo...
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas