Italijos GP: šeštadienio treniruotė

logo 2022 Rugsėjo 10 d. 15:01, Pixabay

Trečioje šio savaitgalio F-1 treniruotėje geriausią rezultatą Monzos trasoje, Italijoje, užfiksavo „Red Bull“ lenktynininkas Maxas Verstappenas.

Olandas vieną trasos ratą įveikė per 1 min. 21,252 sek. ir 0,347 sek. pranoko antroje vietoje važiavimus baigusį „Ferrari“ atstovą Charlesą Leclercą.

Puse sekundės nuo komandos draugo atsiliko ir trečioje vietoje treniruotes baigė antrasis „Red Bull“ komandos sportininkas Sergio Perezas.

Ketvirtoje vietoje liko Carlosas Sainzas. O penktoje ir šeštose vietose važiavimus baigė Fernando Alonso ir Lando Norrisas. Be C. Leclerco, tai du geriausiai pasirodę sportininkai, kuriems kol kas nebus skirta starto pozicijų baudų.

Už „Williams“ bolido vairo šį savaitgalį debiutavo sunegalavusį A. Alboną pakeisiantis Nyckas de Vriesas. Olandas užfiksavo keturioliktą rezultatą.

Antrą dieną iš eilė nesiseka „Haas“ ekipos lenktynininkui Mickui Schumacheriui. Jei vakar dėl gedimo vokietis įveikė tik 9 ratus. Tai šiandien, vėl dėl gedimo, sportininkas trasoje pasirodė iki važiavimų pabaigos likus mažiau nei 10 min. ir įveikė 7 ratus.