Sunegalavusį A. Alboną Italijoje pakeis N. de Vriesas

Sunegalavusį A. Alboną Italijoje pakeis N. de Vriesas
logo Rugsėjo 10 d. 14:15, Aston Martin F1

F-2 ir „Formulės-E“ čempionas Nyckas de Vriesas debiutuos šį savaitgalį F-1 lenktynėse, nes neplanuotai pakeis „Williams“ lenktynininką Alexą Alboną.

N. de Vriesas šiemet jau spėjo išbandyti „Williams“ automobilį. Olandas tai padarė Ispanijos GP metu. Šiandien ekipa neplanuotai buvo priversta pasinaudoti N. de Vrieso paslaugomis sunegalavus pagrindiniam ekipos sportininkui A. Albonui, kuris dėl apendicito atsidūrė ligoninėje.

„Williams Racing“ gali patvirtinti, kad šį rytą pasijutęs blogai ir kreipęsis į FIA bei vietinę ligoninę, Alexas Albonas šiuo metu gydomas dėl apendicito“, - teigiama komandos pranešime.

„Galime patvirtinti, kad likusią Italijos GP savaitgalio dalį vietoje Alexo važiuos atsarginis komandos lenktynininkas Nyckas de Vriesas. Alexas šiuo metu jaučiasi geriau, o komanda linki jam greitai pasveikti.“

N. de Vriesas vakar jau trečią kartą šiemet sudalyvavo F-1 treniruotėse, kurios metų pilotavo „Aston Martin“ automobilį. Prieš du mėnesius jis vairavo „Mercedes“ bolidą Prancūzijos GP treniruočių metu.

Williams Racing
Komanda: Williams Racing 2022 sezono taškai: 8
Variklis: „Mercedes“ Važiuoklė: FW44
Plačiau


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas