Italijos teismas nenagrinės Imolos skundo (2)

Italijos teismas nenagrinės Imolos skundo
logo 2016 Lapkričio 09 d. 00:24, Pirelli
Imolos trasos atstovai nusprendė dėl Italijos GP nekovoti teismuose su Monza ir Italijos automobilių klubu (ACI).
Rugsėjo mėnesį minėtosios Monza trasos atstovai paskelbė, kad jiems pavyko susitarti dėl naujo trijų metų trukmės kontrakto, bet pridūrė, jog sutartyje vis dar trūksta parašų.
Nepatenkinti tuo, jog ACI nusprendė finansinę paramą skirti Monzai, o ne Imolai, pastarosios trasos atstovai kreipėsi į teismą, kuris pateiktą skundą turėjo nagrinėti spalio 26 dieną. Vis dėlto teisminis procesas neįvyko, nes Imolos atstovais nusprendė nebekovoti dėl teisės savo trasoje surengti Italijos GP lenktynes.
„Imola atsiėmė savo skundą, tad spalio 26 dieną turėjęs įvykti bylos nagrinėjimas buvo atšauktas. Tai leis Monzai toliau tęsti derybas su FOM dėl naujos sutarties“, – teigė vienas iš Monzos trasos atstovų.
„Tikimės, kad galutinį susitarimą pavyks pasiekti dar iki šių metų gruodžio mėnesio, kuomet bus oficialiai paskelbtas 2017 m. F-1 tvarkaraštis.“

Komentarai (2)
ddt
| 11/09 12:32 Atsakyti
Imola ka nors uz tai vis tiek turejo gaut. Normali prekyba. Neduosi? Paduosiu i teisma. Gavau? Ieskini atsiemiau. Nebent kazkas is Monzos pagrasino pritaikyti kokias nors laikinasias apsaugos priemones, kuriu Imola nepatemptu
deivec
| 11/09 07:16 Atsakyti
:D atsieme :D
×

TOP naujienos