J.Alesi: “Naujoji F-1 man patinka”

J.Alesi: “Naujoji F-1 man patinka”
logo 2003 Kovo 27 d. 19:29
Nors ir pasitraukęs iš „Formulės-1“ po 2001-ųjų metų sezono, Jeanas Alesi vis dar lieka dideliu „Grand Prix“ lenktynių gerbėju. Be to, naujosios F-1 taisyklės jam labai patinka.
Štai ką pasakė Jeanas interviu leidiniui „Gazzetta dello Sport”: „Vis dar stebiu „Grand Prix“ kaip tikrasis fanas. Per Australijos GP pastebėjau, kad lenktynės buvo daug emocionalesnės, nei anksčiau. Asmeniškai aš buvau sužavėtas, nepaisant to, kad lenktynių rezultatus pakoregavo oro sąlygos.”
Alesi labai laukia Didžiosios Britanijos GP, kuomet bus uždraustos elektroninės pagalbos pilotui priemonės. Jis mano, kad bus įdomu stebėti F-1 bolidus ir pilotus „gyvai”: „Šiuolaikinis F-1 automobilis yra pilnas elektronikos, tad įdomu bus stebėti, kaip tai paveiks lenktynes. Tačiau nemanau, kad ekipos sugebės taip greitai pakeisti savo bolidus – tikrąją padėtį matysime kitame sezone.”
Jeanui taip pat labai patiko lenktynės Malaizijoje, ypač F-1 jaunimas: „Manau, Raikkonenas su „McLaren“ šiuo metu yra greičiausias lenktynininkas ir tai yra gerai „Formulei-1“.
“Labai daug mąstau apie Felipe Massą. Prieš metus atidžiai jį stebėjau ir pamačiau dalykus, kurie anksčiau patikdavo ir man. Tą patį pasakyčiau apie Juaną Montoyą. Bet kokiu atveju dabar daug priklauso ne tik nuo lenktynininko, bet ir nuo bolido – tik pažvelkite į Giancarlo Fisichellą, kuris yra labai greitas, bet jo „Jordan“ neleidžia jam to parodyti,“ – samprotavo apie jaunus ar perspektyvius pilotus ilgametis F-1 publikos numylėtinis, buvęs „Tyrrell”, „Ferrari”, „Benetton”, „Sauber”, „Prost“ ir „Jordan“ pilotas Jeanas Alesi.


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. blaster 2883
2. redworm 2851
3. Valerijonas 2848
4. berta 2847
5. Valode 2778