J.Alesi: “Naujoji F-1 man patinka” (34)

J.Alesi: “Naujoji F-1 man patinka”
logo 2003 Kovo 27 d. 19:29
Nors ir pasitraukęs iš „Formulės-1“ po 2001-ųjų metų sezono, Jeanas Alesi vis dar lieka dideliu „Grand Prix“ lenktynių gerbėju. Be to, naujosios F-1 taisyklės jam labai patinka.
Štai ką pasakė Jeanas interviu leidiniui „Gazzetta dello Sport”: „Vis dar stebiu „Grand Prix“ kaip tikrasis fanas. Per Australijos GP pastebėjau, kad lenktynės buvo daug emocionalesnės, nei anksčiau. Asmeniškai aš buvau sužavėtas, nepaisant to, kad lenktynių rezultatus pakoregavo oro sąlygos.”
Alesi labai laukia Didžiosios Britanijos GP, kuomet bus uždraustos elektroninės pagalbos pilotui priemonės. Jis mano, kad bus įdomu stebėti F-1 bolidus ir pilotus „gyvai”: „Šiuolaikinis F-1 automobilis yra pilnas elektronikos, tad įdomu bus stebėti, kaip tai paveiks lenktynes. Tačiau nemanau, kad ekipos sugebės taip greitai pakeisti savo bolidus – tikrąją padėtį matysime kitame sezone.”
Jeanui taip pat labai patiko lenktynės Malaizijoje, ypač F-1 jaunimas: „Manau, Raikkonenas su „McLaren“ šiuo metu yra greičiausias lenktynininkas ir tai yra gerai „Formulei-1“.
“Labai daug mąstau apie Felipe Massą. Prieš metus atidžiai jį stebėjau ir pamačiau dalykus, kurie anksčiau patikdavo ir man. Tą patį pasakyčiau apie Juaną Montoyą. Bet kokiu atveju dabar daug priklauso ne tik nuo lenktynininko, bet ir nuo bolido – tik pažvelkite į Giancarlo Fisichellą, kuris yra labai greitas, bet jo „Jordan“ neleidžia jam to parodyti,“ – samprotavo apie jaunus ar perspektyvius pilotus ilgametis F-1 publikos numylėtinis, buvęs „Tyrrell”, „Ferrari”, „Benetton”, „Sauber”, „Prost“ ir „Jordan“ pilotas Jeanas Alesi.


Komentarai (34)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Jacques
| 03/29 19:53 Atsakyti
Jauciu,kad Alesis galetu gerai pasirodyti per dabartine kvalifikacija.
Antilagas
| 03/29 12:56 Atsakyti
Jeanas Alesi.. jo.. Atsimenu dar teko ant "Zilitono" zhaisti F-1 simuliatoriu pavadinta jo vardu.. Daug kam patinka naujoji tvarka (tiems kurie gerbia F-1..)ir visos kontroles sistemos turi buti shalinamos, draudzhiamos.. (nekalbu apie varikliui reikalinga elektronika jei kam kiltu klausimas..).
Minzz
| 03/28 20:12 Atsakyti
Uoj, ne PauliusMM, o PauliusMS. Sorry :D
Minzz
| 03/28 20:12 Atsakyti
PauliusMM >>>> Aaa, aisq ;) Tikrai grazi nuotraukike :)
Meskiuss
| 03/28 17:09 Atsakyti
Seip gla ir nieko bus Britanijos Gp pamatysim ka is tikro gali pilotai!
mapho
| 03/28 15:51 Atsakyti
repect Alesi , nu o kai panaikins elektronika isvis zjbs bus lenktynes
AF1
| 03/28 15:19 Atsakyti
Redcar> Jeanas joks ne agentas.. jis tiesiog laisvas :)
LimpBizkit
| 03/28 14:01 Atsakyti
Ne ik jam patinka naujos taisykles, bet ir man :)
Rolex
| 03/28 13:37 Atsakyti
Ar tik Alesi neplanuoja sugrist:)))) nes kaip maciau kai jis lenktyniavo DTM ar kazkur panasiai, tai kaip ketvirtas taip ketvirtas:))) Gal uzuode prizines vietas f-1?:)))
wytas
| 03/28 12:45 Atsakyti
Taip, nuostabus zmogus Janas, visiskai sutinku, o ypac objektyviai pastebeta: „Manau Raikkonenas su „McLaren“ šiuo metu yra greičiausias lenktynininkas ir tai yra gerai „Formulei-1“.
Siek tiek gaila kad
Ir dar pridursiu kad tai labiausiai vertas cempiono titulo pilotas is tu kurie netapo cempionais. Gaila, tikrai gaila.
×

TOP naujienos