J. Alesi: tikiuosi, kad D. Ricciardo susiras vietą geroje komandoje

J. Alesi: tikiuosi, kad D. Ricciardo susiras vietą geroje komandoje
logo 2022 Rugpjūčio 14 d. 10:51, McLaren F1

Buvęs F-1 pilotas Jeanas Alesi tiki Danielio Ricciardo pajėgumu ir mano, kad jis gali atgauti buvusią sportinę formą ir vėl stoti į kovą dėl pergalių.

Viena iš pagrindinių pastarųjų savaičių „Formulės-1“ karšÄiausių temų – galimas Ricciardo išsiskyrimas su „McLaren“ po dviejų metų bendradarbiavimo, kuris buvo perdėm nestabilus, nes Danieliui niekaip nepavyko priprasti prie bolido, kurį konstravo Wokingo komanda.

Praėjusiais metais Ricciardo turėjo panašių problemų, tačiau po vasaros pertraukos jam pavyko pagerinti situaciją ir nugalėti Italijos GP etape Monzoje. Bet šiame sezone Danielio reikalai gana prasti ir jam tikriausiai teks atsisveikinti su „McLaren“, kadangi, kaip teigia gandai, komanda jau pasirašÄ— sutartį su jaunuoju Oscaru Piastri kitam sezonui.

Kartui O. Piastri kol kas pasilieka atsarginiu „Alpine“ sportininku ir jie tikisi, kad Oscaras vairuos jų mašiną kitais metais, todėl paskubėjo oficialiai pareikšti, kad Oscaras taps Esbano Ocono ekipos draugu. Tačiau pats Piastri pareiškė, kad nesiruošia lenktyniauti „Alpine“ ir iš karto pasklido kalbos, jog 21-erių metų jaunasis australas pakeis labiau patyrusį savo žemietį „McLaren“ sudėtyje.

Dabar prieštaromis dėl Piastri ir Ricciardo turėtų užsiimti specialus FIA organas, bet iš jo išvados tikrai nebus lengva suprasti, kaip įvykiai vystysis toliau. Buvusio F- 1 piloto Jeano Alesi žodžiais, kuris yra lenktyniavęs „Tyrrell“, „Ferrari“, „Benetton“, „Sauber“, „Prost“ ir „Jordan“ ekipose, jei Danieliui pavyks pereiti į stiprią komandą, tai jis bus pajėgus laimėti lenktynes.

„Danielis yra viena iš ryškiausių „Formulės-1“ asmenybių, - kalbėjo J. Alesi. - Kai susitinku su F-1 sirgaliais, tarp jų nebÅ«na nė vieno, kuris nekalbėtų apie Ricciardo, visi jį labai myli.

Be abejo, Lando Norrisas yra nauja F-1 žvaigždė, tuo tarpu kai Danieliui tenka kovoti su mašina, tačiau nėra abejonių, jog australas susiras vietą geroje komandoje ir sugrįš į kovas dėl pergalių.

Man labai patinka Danielis, man taip pat patinka dabartinė situacija pilotų rinkoje. Tai yra tai, ko nori sirgaliai. Man patinka situacijos, panašios į tas, kai Ronaldo perėjo iš „Juventus“ į „Manchester United“.

Kartu Alesi pranešÄ—, kad jo nestebina, jog Piastri tapo šios nevienareikšmiškos situacijos didvyriu, kadangi į jo paslaugas pretenduoja ir „Alpine“, ir „McLaren“. Tai puiku, kai jaunas lenktynininkas atsiduria tarp dviejų komandų ir abi nori, kad jis vairuotų jų mašinas. Oscaro debiutas automobilių sporte buvo įspÅ«dingas: jau pirmąjį sezoną jis tapo „Formulės-3“ nugalėtoju, o po to iš karto laimėjo titulą „Formulėje-2“.

Bet šiais metais jis nelenktyniauja F-1 ir mane tai šokiruoja labiau nei tai, kad vyksta dabar. Manau, kad jauni labai greiti sportininkai turėtų galimybę pereiti į „Formulę-1“ ir tai atitiktų pasaulio čempionato atsinaujinimo dvasią“.

McLaren F1 Team
Komanda: McLaren F1 Team 2023 sezono taškai: 623
Variklis: „Mercedes“ Važiuoklė: MCL36
Plačiau
Danielis Ricciardo
Pilotas: Danielis Ricciardo 2023 sezono taškai:
Komanda: McLaren Amžius: 34 m.
Plačiau


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. blaster 2883
2. redworm 2851
3. Valerijonas 2848
4. berta 2847
5. Valode 2778