J. Allisonas: mes siaubingai nervinomės (2)

J. Allisonas: mes siaubingai nervinomės
logo 2019 Liepos 14 d. 19:30, Daimler

Mercedes“ komandos technikos direktorius Jamesas Allisonas pakomentavo lenktynių SIlverstoune rezultatus, pripažindamas, kad komandai teko pasinervinti, kai Lewisas Hamiltonas ir Vallteri Bottas įtemptai kovojo tarpusavyje trasoje.

Jamesas Allisonas: „Kartais saugos automobilis būna jums naudingas, o kartais – ne ir Lewisas gavo šansą išsiveržti į priekį būtent dėl jo, taigi Valtteri šiandien nepasisekė. Bet reikia pažymėti, jog starte tarp mūsų pilotų vyko labai atkakli kova, tačiau ji buvo korektiška, nors mes smarkiai nervinomės. Abu veikė labai tvarkingai, bet stebėti tai iš šalies buvo baisoka. Beje, tai buvo labai šaunu.

Apskritai, iš pat pradžių mes planavome standartinę taktiką su dviem sustojimais ir norėjome, kad Lewisas antroje atkarpoje pereitų prie kietųjų padangų. Jo tempas buvo neblogas, jis nuvažiavo keletą gerų ratų ir apskritai nuo Valtteri atsiplėšė vis labiau. Bet saugos automobilis pasirodė labai palankiu Lewisui metu, nors mes laukėme, jog paskutiniame distancijos trečdalyje kova tarp jų atsinaujins.

Be to, Lewisas pabaigoje nuvažiavo greičiausią lenktynių ratą, beje, su nudėvėtomis kietosiomis padangomis ir tai paliko labai stiprų įspūdį“.

Komentarai (2)


kast1f
| 2019 Liepos 14 d. 21:35
YZF. Sutinku. Ir nors gali kalbėt apie safe GAP. Bet C'mon. Pitstop'as yra Pitstop'as ir ten, nors ir labai retai, bet nutinka, jog nepriveržia rato veržėls iki galo, užtrunka keisdami ir pan.
Su Medium nuvažiavo 20 ratų, ko su Hard nenuvažiuoti 30? TIkrai keistas šurmulys ten buvo :)
YZF
| 2019 Liepos 14 d. 19:50
Ka ten Mersai bande pabaigoje daryti? Del viso pikto pasiule Hamiltonui nemokama sustojima? Aha, kurgi ne. Sitas bajeris nepraeis. Likus ~8 ratams iki finiso jis jau stoti tikrai nestos :)
×

F-1.lt pulsas