J. Buttonas: Fernando bus patenkintas savo rezultatu

J. Buttonas: Fernando bus patenkintas savo rezultatu
logo 2023 Gegužės 29 d. 13:03, Stop kadras

Monako GP Maxui Verstappenui didžiausią konkurenciją kėlė Fernando Alonso.

Prasidėjus lietui ispanas padarė vieną papildomą sustojimą, palyginus su olandu, dėl ko „Red Bull“ lenktynininkui galiausiai neliko problemų triumfuoti prestižiniame „Grand Prix“.

Buvęs pasaulio čempionas Jensonas Buttonas išskyrė „Aston Martin“ klaidą, tačiau teigė, kad Fernando Alonso turėtų bÅ«ti patenkintas dėl šio rezultato. 

„Fernando visada iš automobilio išspaus maksimumą. Jis vis artėja prie Maxo. Jis vis dar neturi automobilio, su kuriuo bÅ«tų galima laimėti, tačiau šiandien buvo geriausias jo šansas.

Jis bus patenkintas savo rezultatu, tai buvo geriausia, ką jie gali pasiÅ«lyti. Net jeigu jie bÅ«tų užsidėję tinkamas padangas, viskas vis tiek bÅ«tų neaišku, o „Red Bull“ bolidas buvo tiesiog per greitas.

Maxas spaudė labiau, nei tikėjausi, ypatingai šiose sąlygose. Jis kelis kartus turėjo kontaktą su siena, tačiau turiu pripažinti, kad dauguma lenktynininkų šiandien šauniai pasirodė. Monako yra pavojinga trasa, kai šlapia. Jeigu per vėlai pradedi stabdyti, tuomet gali bÅ«ti blogai. Vietos, kur išvažiuoti, nėra“, – teigė J. Buttonas.  Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 2284
2. Valode 2236
3. Beržas 2222
4. mantioras 2220
5. Tadas Misevičius 2218