J. Buttonas: Monake vertėtų duoti dvigubus taškus

J. Buttonas: Monake vertėtų duoti dvigubus taškus
logo 2019 Gegužės 22 d. 10:51, McLaren

„Formulės-1“ pasaulio čempionas, 2009 metų Monako GP nugalėtojas, buvęs lenktynininkas Jensonas Buttonas „Sky Sport“ eteryje papasakojo apie šios miesto trasos ypatumus...

Jensonas Buttonas: „Monake jūs visuomet jaučiate jaudulį išvažiuodami iš boksų, suprasdami, jog bent menkiausia klaidelė nukreips jus į sieną. Daugelyje trasų jūs suprantate, kad jei užblokuosite padangas ar per plačiai įvažiuosite į posūkį, tai ramiai sugrįšite į trasą ir tęsite kovą, tačiau Monake viskas kitaip. Menkiausia klaidelė – ir jūsų kova užbaigta.

Monake net ramiame pirmame rate išvažiavus iš serviso zonos jūs jaučiate greitį. Jūs važiuojate 100 mylių per valandą greičiu, tačiau sienų apsuptyje jaučiate, kad greitis yra per du šimtus. Tai stebuklinga vieta ir unikalios lenktynės, kurias laimėti svajoja kiekvienas pilotas.

Atvirai kalbant, šių lenktynių neturėtų būti „Formulės-1“ kalendoriuje – jos yra per daug ekstremalios, bet lenktynininkai jas labai mėgsta. Pergalę Monake galima būtų prilyginti laimėjimui dviejuose-trijuose kituose etapuose. Už tai reikėtų skirti bent dvigubus taškus“.Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Crembo 0
2. žiūrovas f-1 0
3. smicas 0
4. Aurimas8908 0
5. molinis_e 0