J. Buttonas: per didelis pasukamumas sutrukdė patekti į Q3 (11)

J. Buttonas: per didelis pasukamumas sutrukdė patekti į Q3
logo 2016 Balandžio 02 d. 20:16, McLaren
McLaren“ lenktynininkas Jensonas Buttonas tikina, kad negalėjo pakovoti dėl vietos trečiojoje kvalifikacijos dalyje dėl per didelio pasukamumo.
Nors treniruotėse J. Buttonas demonstravo neblogą tempą, tačiau kvalifikacijoje užėmė tik 14 vietą bei nusileido ekipoje debiutavusiam Stoffeliui Vandoorne'ui.
„Niekad negalvojau, kad turėsime šiandien pakankamai greičio, nes kitos komandos padidina variklio galingumą šeštadienį. Bet tikrai turėjome būti arčiau trečiosios kvalifikacijos dalies,“ – sakė britas.
„Jei bolido balansas būtų išlikęs toks pat kaip ir pirmoje kvalifikacijos dalyje, tuomet būtų buvęs šansas patekti į trečiąją dalį. Bolidas buvo tikrai gerai subalsuotas visą savaitgalį. Buvo šioks toks nepasukamumas, tačiau buvau patenkintas. Tačiau paskutinio bandymo metu, staiga, be jokios priežasties, viskas pasikeitė, atsirado per didelis pasukamumas. Nežinau ar tai dėl trasos ar dar dėl kažko,“ – teigė J. Buttonas.
[gallery id=1182 rand=rand]


Komentarai (11)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Larensas
| 04/03 14:37 Atsakyti
Klepsidra, "nežinau, kas nutiko" buvo nuolatiniai šūmachero pasiteisinimai ką nors išdaužius iš trasos arba įsiplojus į sieną, o didžiausias susimovėjas lygioj vietoj, be abejo, yra fetelis, ką jau matėm ir šiemet, nors įvyko dar tik 1 lenktynės.
Mclarennew
| 04/03 08:52 Atsakyti
butonas visada garsejo, kad jam staiga pyst is kazkur ir kazkodel masina nebevaziuoja...marsieciai yra :)
Klepsidra
| 04/03 08:26 Atsakyti
Savo isgyvenimus pasilik sau
Sajan Button
| 04/03 03:31 Atsakyti
Klepsidra tu tik plepi kaip turgaus boba.
Klepsidra
| 04/02 23:52 Atsakyti
Kitiems> Buttonas yra vienintelis rikiuoteje, kuris gali gerai vaziuoti ir staiga po keliu minuciu susimauti del nezinomu priezasciu, kurias visada paaiskina "nezinau, kas nutiko". taip buvo dar tais laikais, kai su Hamiltonu varzesi McLaren, taip buvo ir Brawn - pasiieskokit paaiskinimu po prastu rezultatu. Sajan Button jei moketu skaityti perskaitytu, kad Buttonas nezino kodel susimauna ir pastoviai ta sako. Siandien gavo nuo pauglio, kuris penktadieni realiai pirma karta normaliai sitam bolide sedejo. Sad ar ne?
Klepsidra
| 04/02 23:48 Atsakyti
Maume, kuris nemoki rasyti vardu ir pavardziu, gali eiti i savo pensija su visais sonkauliais ir pomidorais, ir nauju didvyriu - nevykusiu komentatoriumi, kuris buvo uzciauptas tiesioginiame eteryje.
red_speed
| 04/02 23:00 Atsakyti
ziurek kad sonkaulis i pensija greiciau neisciuoztu
Sajan Button
| 04/02 22:08 Atsakyti
Klepsidra tu cia tik bla bla rasai, o Buttonas ištikruju vairuoja ir žino ka sako, tad patykiek zinove tu.
tribeca
| 04/02 22:01 Atsakyti
Taip, Klepsidra, Jensonas vienas prasciausiu pilotiu rikiuoteje uz vieno is geriausiu bolidu vairo.
Loyal to Ferrari
| 04/02 20:48 Atsakyti
Yep. Jau ir šitam sunkiai įkalbėjo.
×

TOP naujienos