J. Buttonas Singapūre stebuklų nesitiki (7)

J. Buttonas Singapūre stebuklų nesitiki
logo 2015 Rugsėjo 16 d. 08:50, McLaren
Nepaisant to, kad Marina Bay trasa „McLaren“ ekipai bus palankesnė nei kitos, Jensono Buttono teigimu, komandai Singapūre neverta tikėtis stebuklų.
Paskutinės dvi lenktynės, kurios vyko Belgijoje ir Italijoje, britų ekipai susiklostė toli gražu ne itin sėkmingai. „McLaren“ atstovai ne kartą buvo sakę, kad Singapūre komanda tikisi pasirodyti daug geriau. Tačiau J. Buttonas stebuklų nesitiki.
„Be jokios abejonės, turėsime sunkiai padirbėti. Tačiau stebuklų Singapūre nesitikime“, – sakė J. Buttonas.
„Marina Bay“ yra puiki trasa. Kalbant apie laiką, tai vienos ilgiausių lenktynių. Ten dažnai trasoje pasirodo saugos automobilis, tad visko gali nutikti. Tikimės sužinoti kiek įmanoma daugiau apie tai, kaip tokiomis sąlygomis dirbs mūsų bolidas.“

Komentarai (7)
red_speed
| 09/17 14:37 Atsakyti
na taip, na taip. reik sutikti, kad situacija labai panasi - tas pat vienisas asaros riteris, be sutarties liekantis komandos draugas, visiskas kibisras ir vagiu/melagiu komandele. ir bus dar viena, tik savo genijaus deka iskovota tukstantmecio pergale.
1_Protingas
| 09/17 08:50 Atsakyti
raudonas spydai > o sakai reikia? Situacija panaši - pergalės nieko nereiškia - juk jokioje kovoje nieks nėra iš Maklarenų, bet štai šikna dega dėl sutarties. Pikietas gerai sugalvojo būdą kaip sutartį pratęst. Pratęsė ir toliau juokino žmones. Metus laimingas buvo, kol nebuvo galima apsikęst - reikėjo išmest. Štai ir pravirko. Bet manai Butonas tą patį galėtų padaryt dėl sutarties ir ateities? Manau ne - Butonui žema būtų - ne koks brazilas gi...
red_speed
| 09/16 22:43 Atsakyti
nejau batonas pasiryzes del visu laiku geriausio rezultato i siena plotis?
MegaFA
| 09/16 15:14 Atsakyti
1_Protingas> o juk iki dabar zinomas legendinis posakis "stok tada kai stoja Buttonas" kai ir Kemiltonas stodavo paskui dar budamas pavaziuojanciame maklarene. Singapuras visuomet buvo sekminga trasa , vis geriau nei Abu Dabis, kuri dar padare paskutiniu etapu, paciu nuobodziausiu. Singapure galima prigauti snustelejusi Massa ar raiki. Rozbergas net gali arciau finisuot 2vt
1_Protingas
| 09/16 13:34 Atsakyti
Jei ne Singapūre tai kur tada tikėtis? Saugos auto metu Butonas gali tikėtis kažką išlošti, nes jam kažkaip visada pasiseka geru laiku sustoti.
žiūrovas f-1
| 09/16 11:43 Atsakyti
Bent i viska ziuri realistiskai, o ne per daug optimistiskai. Svarbiausia manau bus tiesiog abiems ekipos pilotams baigti lenktynes(jei isvis pavyks "McLaren" ekipai tai padaryti Singapure). Siaip ar taip sekmes ekipai. Viena is trasu, kur yra neblogi sansai pelnyti kelis taskus, jei viskas gerai susiklostys.
Klepsidra
| 09/16 09:10 Atsakyti
Tiesioji pakankamai ilga - vel neuzteks elektrines motoro dalies
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas