J. Herbertas pataria C. Sanzui pagalvoti dėl išėjimo į „Audi“ (1)

J. Herbertas pataria C. Sanzui pagalvoti dėl išėjimo į „Audi“
logo Spalio 02 d. 08:38, Ferrari nuotr.

Carlosas Sainzas neslepia, kad geri rezultatai, kuriuos jis rodo pastaruoju metu, turi įtakos jo deryboms su „Ferrari“, be to, ispanų lenktynininku domisi ir kitos „Formulės-1“ komandos.

Sezono pradžia buvo sudėtinga, bet po vasaros pertraukos Carlosas smarkiai pagreitėjo, du kartus lipo ant podiumo, įskaitant ir pergalę Singapūre ir tai stiprina jo pozicijas kalbant apie kontrakto pratęsimą.

Kai Ispanijos laikraštis AS Sainzo paklausė, ar neatėjo tinkamas metas pradėti derybas dėl kontrakto, Carlosas atsakė: „Taip, komandoje tai suprato ir mes tai supratome dar iki lenktynių Monzoje ir Singapūre. Žinoma, derėtis visada lengviau, kai tu važiuoji aukštu lygiu.

Bet net iki šių dviejų lenktynių ir aš, ir „Ferrari“, vadovaujama Frederico Vasseuro, norėjo užsiimti šiuo klausimu. Net kai mane smarkiai kritikavo, mano reikalai klostėsi ne taip jau blogai, bet ir dabar negalima pasakyti, kad viskas yra tiesiog puiku. Bet kiekvienas lenktynes reikia priimti atskirai, nes mūsų sporte laimėjimai ir nesėkmės keičia viena kitą, todėl svarbiausia - koncentruotis ties pačiu savimi ir savo darbu.

Tu privalai suprasti, kas tau padeda, o kas – trukdo. Kartu geras lenktynes reikia greitai užmiršti, kaip ir blogas. Mes visi turime privalumų ir trūkumų. Beje, apie silpnybes kalbėti nesinori, nes mes - „Formulės-1“ lenktynininkai ir čia niekas negali demonstruoti savo silpnybių.

Serviso zonoje jau prieš kurį laiką prasidėjo kalbos apie tai, kad Sainzu domisi „Audi“, kuri šveicarų „Sauber“ ekipos bazėje pradeda kurti savo gamyklinę komandą, kuri dabar važiuoja „Alfa Romeo“ pavadinimu.

Jei tai yra tikras faktas, tai Carlosas turės šansą pakeisti komandą po to, kai pasibaigs jo sutartis su „Ferrari“ 2024 m. pabaigoje. Buvęs „Formulės-1“ pilotas Johnny Herbertas pataria ispanui elgtis būtent taip.

„Jei į „Formulę-1“ ateina tokio lygio prekės ženklas kaip „Audi“, tai su tuo siejamos pačios aukščiausios viltys, - Herberto žodžius cituoja Londono „The Mirror“. - Tokia komanda bandys pasamdyti pačius geriausius sportininkus, o Carlosas jau įrodė, kad turi visas reikiamas savybes, gal tik jam trūksta stabilumo.

Monzoje matėme, kad kai jis viską daro kaip reikia, jis gali pasiekti sėkmės. „Audi“ tai tiktų. Kaip ir pas tėvą, jo psichologija yra gana tvirta. Jo psichika ne tik be galo stabili, bet jis turi puikias technines žinias, o to būtent reikės „Audi“. Bet kartu manau, kad jis labai nori pasilikti „Ferrari“.

Valtteri Bottas irgi yra kalbėjęs, kad norėtų čempionate dar lenktyniauti 2026 metais (kai ateis „Audi“) ir suomis taip pat turi visas reikiamas savybes. Bet viskas priklausys nuo „Audi“ lūkesčių. Neatmestina, kad pirminėje stadijoje jie norės įsitikinti, kokiame lygyje yra komanda.

„Audi“ nuo pat pirmų metų turės ambicingus planus. Taip ir bus, aš gerai pažįstu šį koncerną, nes važiavau už jų komandą Le Mane. Jie darys viską sėkmei pasiekti“.Komentarai (1)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
o taip
IP: fe28764 | 10/03 13:46 Atsakyti
Na jei ateis Audi ir pasamdys Bott'ą, tai kaip ir aišku su jų planais viskas.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. blaster 3840
2. berta 3792
3. avon 3774
4. redworm 3763
5. Valerijonas 3749