J. Sawardas: kas galėtų pakeisti Kimį Raikkoneną?

J. Sawardas: kas galėtų pakeisti Kimį Raikkoneną?
logo 2021 Rugpjūčio 05 d. 10:42, Sauber

Britų žurnalistas Joe Sawardas, svarstydamas apie tai, kas galėtų pakeiti Kimį Raikkoneną „Alfa Romeo“ sudėtyje, įvardija keletą kandidatų.

„Teoriškai abi vietos „Alfa Romeo“ komandos sudėtyje 2022 metams yra laisvos, tačiau dauguma šaltinių, kurie kelia pasitikėjimą, sako, kad Valtteri Bottas yra labai arti susitarimo su šveicarų komanda. Vadinasi, Kimis Raikkonenas kitais metais tikrai nepasiliks „Formulėje-1“.

Antonio Giovinazzi – vienintelis italų lenktynininkas „Formulėje-1“ ir jei jį išvarys, komanda gali turėti problemų, juolab, kad jis pastaruoju metu gana neblogai tvarkosi su savo darbu. Nors pati „Alfa Romeo“ kompanija negali įtakoti, kokie sportininkai turi lenktyniauti F-1. „Ferrari“ taip pat formaliai neturi tokios teisės, bet Hinvillo komandai geriau nesipykti su jėgainių tiekėju, kurie, beje, pastaruoju metu vis labiau suartėja su kita ekipa - „Haas“. Bet vis dėlto šveicarų ekipos kontraktas su „Ferrari“ pasirašytas dar keliems metams.

Beje, sutartis „Formulėje-1“ visada galima nutraukti ir negalima atmesti, kad jau netolimoje ateityje Hinvillo komanda pereis prie „Renault“ jėgos agregatų. Prancūzų pusė tame yra labai suinteresuota, nes „Alpine“ turi savo jaunimo mokyklą, o jos narių nėra kur įtaisyti lenktyniauti.

Bet artimiausioje perspektyvoje „Alfa Romeo“ yra tikslingiausia pakviesti lenktyniauti ką nors iš „Ferrari“ jaunimo akademijos – tai gali būti arba britas Callumas Ilottas, arba rusas Robertas Schwarzmanas, kurie Maranelle yra gana aukštai vertinami.

Tiesa, ekipos vadovas Fredericas Vasseuras gali paprieštarauti, teigdamas, kad komanda turi labiau rizikuoti ir pasikviesti ką nors kitą. Pavyzdžiui, Theo Puscheris jau beveik surinko būtiną taškų skaičių superlicencijai gauti ir šią savaitę su „Alfa Romeo“ dirba padangų bandymuose. 18 metų – minimalus amžius superlicencijai – Theo sukaks rugpjūčio 20 dieną.

Kol kas jis nėra pasirengęs „Formulei-1“, bet šveicarų komanda gali surizikuoti. Jei prisiminsime, kokį efektą „Sauber“ ekipoje prieš kelis metus padarė atėjęs Charlesas Leclercas, tai „pastatyti“ už Purscherį gali būti priimtina šiai komandai. Be to, tai galėtų padėti „Renault“ tolimesnėje

perspektyvoje gauti šį sportininką – stambus prancūzų automobilių gamintojas gali būti suinteresuotas turėti savo tautietį.

Hinvillo komanda su pilotų sudėtimi žada apsispręsti po vasaros pertraukos, tikriausiai per lenktynes Italijoje, Monzoje“.

Alfa Romeo F1 Team ORLEN
Komanda: Alfa Romeo F1 Team ORLEN 2024 sezono taškai: 16
Variklis: „Ferrari“ Važiuoklė: C42
Plačiau


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. smash1981 0
2. Raime 0
3. Rimantas Sagatas 0
4. Mindaugas Riškus 0
5. Simas Gendvilas 0