J.Todtas: "F2003-GA" greitės" (53)

J.Todtas: "F2003-GA" greitės"
logo 2003 Gegužės 07 d. 19:25
Nors naujojo "Ferrari“ bolido debiutas pavyko puikiai (M.Schumacheris laimėjo Ispanijos GP, o R.Barrichello užėmė trečiąją poziciją), kai kurių komandų vadovai pareiškė, jog manė, kad naujasis bolidas bus greitesnis.
Tokias mintis išsakė P.Headas bei R.Dennisas. "McLaren“ vadovas pareiškė, jog naujasis "Ferrari“ bolidas nėra didelis žingsnis į priekį.
Į šias kalbas atsakė ir J.Todtas: "Gal jie ir buvo nusivylę, tačiau mes - ne. Naujasis bolidas dar turi ką parodyti. Mes žinome bolido stipriąsias bei silpnąsias puses ir mes žinome, kuria linkme reikia tobulėti. Mes nustojome tobulinti "F2002", dabar mes pradedame tobulinti "F2003-GA“. Mes žinome bolido pajėgumą, buvo puiku laimėti Ispanijos GP ir tai mus padrąsina“.
Nepaisant puikaus "Renault“ pasirodymo (Ispanijos GP F.Alonso užėmė antrąją vietą), J.Todtas pareiškė, jog pagrindiniu "Ferrari“ varžovu ir toliau išliks "McLaren“.
"Mūsų pagrindiniu varžovu ir toliau išliks "McLaren“. Mes greitai išvysime jų naująjį bolidą ir taipogi mes žinome, jog jie stiprūs visose trasose",- sakė J.Todtas. "Mes žinojome, jog jie ("Renault") bus greiti Ispanijos GP. Jų bolidas turi labai gerą potencialą tokio tipo trasose kaip Barselona",- tęsė J.Todtas. "Aš manau, jog jie turėjo puikias padangas bei puikiai važiavo F.Alonso. Aišku, jie žengė didelį žingsnį į priekį, tačiau aš nemanau, kad taip bus visose trasose“.

Komentarai (53)
Brooklyn
| 12/16 15:38 Atsakyti
Valio!
shumaz2003
| 05/11 20:45 Atsakyti
Na Todtas sako tai ka mano ir ka zada padaryt tai vadinas taip ir bus....ir Ferrari tikrai pagreites ir dar kaip ...kad tik bridgai greitetu kartu su Ferrari tai isvis butu cool
MS
| 05/09 19:18 Atsakyti
Sutinku su J.Todt'u 100% :)
mi.ka
| 05/09 14:53 Atsakyti
Na jeigu ju pagrindiniai konkurentai ir toliau liks McLarenai, tai tegul jie turisi ta savo 3-ia vieta. Tik nesuprantu tada kur cia tobulinimas.
McAule
| 05/09 09:27 Atsakyti
ferari viska zino. tai jei iskils kokiu klausimu tai zinokim kur kreptis
Jacques
| 05/08 21:28 Atsakyti
v. rossi the doc> pats apie save sneki?
Antilagas
| 05/08 16:55 Atsakyti
Na ko jau ko, bet naujasis F2003-GA tikrai nenuvyle. Nebent pati Barrichello shiektiek galejo paveikti trechioji vieta... O "McLaren" vadovams tikrai nereiketu nuliusti jei naujasis "Ferrari" bolidas nera toks greitas, kaip jie tikejosi, o atvirkshchiai dzhiaugtis tuo! Na jei dar kazhkam greichio truko, tai "Ferrari" komanda, tobulins ir tobulins... chia faktas...
Vodafone
| 05/08 16:51 Atsakyti
Laukiau pasirodant naujo Ferarri bolido deabar lauksiu Maku naujo aparato
Meskiuss
| 05/08 16:35 Atsakyti
Sutinku kad jie netaip gerai atrodo kaip visi tikejosi, bet tegul jie y save pasiziuori!
frenk
| 05/08 16:06 Atsakyti
Todas kalba labai diplomatiskai ir praktiskai, preisisngai nei tie du kritikai, esu tikras kad Ferrari 2003 tose lenktynese neturejo tikslo parodyti visa galia, o tik tiek kad nugaleti su maziausia rizika. Pasiekus reikiama patikimuma neisvengiamai bus didinamas greitis. Wiljams vietoj tai is patyleciau - naujas bolidas - progresas kaip Bilo Geitso..., del Mclaren turim palaukt, bet kad buti lygiam su Ferrari reikia isties stebuklingo suolio.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas