J.Trulli kalba apie avariją

J.Trulli kalba apie avariją
logo 2004 Liepos 12 d. 20:13, Renault
„Renault“ atstovas Jarno Trulli, kalbėdamas apie vakarykštę avariją D.Britanijos GP lenktynių metu, pavadino ją „didžiausia savo karjeroje“.
Trulli atsitrenkė į apsauginius barjerus, jo bolidas kelis kartus vertėsi po to, kai važiuojant 39-ą lenktynių distancijos ratą, kažkas atsitiko automobilio pakabai. Nors avarija atrodė rimtai, Jarno nesusižeidė.
„Viskas gerai. Tai buvo didžiausia avarija mano karjeroje, bet iškart po jos žinojau, kad viskas OK. Tad iškart iškėliau nykščius, net prieš išlipant iš automobilio“, - kalbėjo Jarno.
Paklaustas, ar jam buvo baisu, italas atsakė: „Ne. Laiko išsigąsti nebuvo. Tiesiog reikėjo greitai reaguoti ir apsaugoti save.“
„Supratęs, kad patirsiu avariją, tiesiog patraukiau rankas nuo vairo ir laikiau šalmą“, - pasakojo Trulli apie savo veiksmus avarijos metu.
Kalbėdamas apie avarijos priežastį, Jarno nebuvo tikras, bet pareiškė, kad greičiausiai sugedo kažkoks galinės pakabos elementas: „Posūkio viduje galinė automobilio dalis staiga apsisuko. Bandžiau suvaldyti bolidą, bet man nepavyko.“
"Renault“ ekipa per keletą dienų ieškos avarijos priežastį ir ją įvardins. J.Trulli yra visiškai sveikas ir lenktynėse Vokietijoje tikrai planuoja dalyvauti.


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Andrius/Loreta 0
2. molinis_e 0
3. Aušrius Kučinskas 0
4. tukas21 0
5. monkeyking 0