J. Villeneuve'as: D. Ricciardo jau niekam nereikalingas

J. Villeneuve'as: D. Ricciardo jau niekam nereikalingas
logo 2022 Rugsėjo 14 d. 11:45, Pirelli

Ilgą laiką Danielis Ricciardo buvo laikomas vienu iš greičiausių „Formulės-1“ pilotų. Lenktyniaudamas „Red Bull“ komandoje, jis įveikdavo savo ekipos partnerį, keturiskart pasaulio čempioną Sebastianą Vettelį ir vėliau gana gerai atrodė talentingo čempionato debiutanto Maxo Verstappeno fone, kuris tik gerokai vėliau tapo pasaulio čempionu.

Tačiau 2023 metams D. Ricciardo kontrakto neturi. Potencialiai laisvos vietos yra likusios tik „Alpine“, „Haas“ ir „Williams“, bet ir ten Danielio nelaukia išskėstomis rankomis, - mano 1997 m. pasaulio čempionas Jaquesas Villeneuve'as.

„Kam jį apskritai svarstyti kaip kandidatą? - kalbėjo J. Villeneuve'as. - Jis praleido du baisius sezonus „Renault“ sudėtyje, vėliau dar blogiau lenktyniavo „McLaren“.Išeina keturi tragiški sezonai, o tai beveik pusė sportininko karjeros. „Alpine“ neturi jokių priežasčių jo kviesti, juo labiau, kad ten jis jau lenktyniavo.

Šiuolaikiniai „Formulės-1“ bolidai apskritai netinka jo pilotavimo stiliui. Danielis gana gerai atrodė „Red Bull“, atlikinėdamas netikėtus lenkimus ir net pačioje pradžioje aplenkdamas M. Verstappeną. Bet jų bendro pasirodymo pabaigoje Maxas jau buvo kur kas greitesnis, todėl Ricciardo ir pakeitė komandą. Tuo metu su juo kažkas atsitiko ir jis nesugebėjo atstatyti savo buvusios sportinės formos.

Aš net nemanau, kad jis turi šansų sugrįžti 2024 metais. Per metus laiko jis pradės dar labiau tingėti intensyviai dirbti. To nebus dar ir todėl, kad sugrįžti po ilgesnio laiko tu gali tik tuomet, jei esi Michaelis Schumacheris ar Fernando Alonso, už tavo pečių daug titulų ir pergalių. O jei tu nesi čempionas ir paskutinius ketverius metus lenktyniavai blogai, praėjus metams tu sugrįžti negalėsi, nebent į kokią nors autsaiderių komandą“.

.

Danielis Ricciardo
Pilotas: Danielis Ricciardo 2023 sezono taškai:
Komanda: McLaren Amžius: 33 m.
Plačiau


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Ayrtons 407
2. tevez 403
3. Tomas Gaida 395
4. pofke261 393
5. kylius1978 392