J.Villeneuve’as ir “Jaguar”

J.Villeneuve’as ir “Jaguar”
logo 2003 Lapkričio 09 d. 16:30, unknown
Kanados spauda skelbia, kad J.Villeneuve’o vadybininkas C.Pollockas nusamdė marketingo kompaniją „Slam Management”, kad pastaroji padėtų užtikrinti Jacques’ui vietą „Jaguar“ ekipoje.
Kalbama, kad kompanija jau kalbėjo su trisdešimčia įvairių kompanijų, bet kol kas niekas nesusidomėjo 1997-ųjų metų čempionu.
“Jaguar“ nori, kad antrasis pilotas į komandą „atneštų“ 5 mln. JAV dolerių (apie 15 mln. Lt.). Šią sumą lengvai galėtų surinkti „McLaren“ pilotas-bandytojas Alexanderis Wurzas, juolab kad neseniai „McLaren“ pareiškė, jog leis Alexui lenktyniauti „Jaguar“ komandoje, jei tik pastarasis apsispręs dėl savo likimo per artimiausias kelias savaites.
Tačiau yra tam tikra problema – A.Wurzo rėmėjai yra ne „Red Bull”, kaip buvo manyta, o „Superfund“. Kompanija „Superfund“ savo ruožtu jau remia „Jaguar”, tad papildomi 5 mln. išlaidų už kiek didesnį reklaminį plotą ant to paties bolido nedžiugina Austrijos kompanijos.
Čia ir yra laisvė bei galimybė pasireikšti J.Villeneuve’ui, juolab kad jis ir pats galėtų susimokėti už vietą komandoje, nes buvęs čempionas nesiskundžia finansų stygiumi.
Yra dar viena problema, kuri gali pakenkti Jacques’ui – dabartinis „Jaguar“ pilotas Nr.1 Markas Webberis norėtų savo partneriu matyti A.Wurzą, o ne J.Villeneuve’ą.


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. blaster 3840
2. berta 3792
3. avon 3774
4. redworm 3763
5. Valerijonas 3749