„Jaguar“ gaus geresnį finansavimą (40)

„Jaguar“ gaus geresnį finansavimą
logo 2004 Rugsėjo 13 d. 22:11, Jaguar
Vienas „Jaguar“ komandos vadovų Davidas Pitchfordas netiesiogiai prasitarė, kad kitąmet parama iš „Ford“ koncerno padidės, o tai, pasak jo, ekipai leis tapti stipresnei.
„Mes jau gauname didelę „Ford Motor Company“ paramą. Šiemet gavome daugiau pinigų nei pernai. Sudarėme biudžetą kitam sezonui, ir mes turime tokį finansavimą, kurio dėka tapsime stipresni“, – pareiškė D.Pitchfordas.
Sklando kol kas nepatvirtintos kalbos, kad šiam automobilių gamintojui padidinus paramą, komanda bus pervadinta „Ford“ vardu. Taip pat realu, kad kompanija atsisakys dalyvavimo Pasaulio ralio čempionate (WRC) tam, kad galėtų daugiau lėšų skirti „Formulei-1“. „Ford“ ralio komandą jau palieka pilotai, nes jie negauna jokių garantijų, kad ši išliks ir kitąmet.
D.Pitchfordas taip pat paneigė gandus, kad „Jaguar“ ruošiasi palikti du pagrindiniai komandos rėmėjai: „Red Bull“ ir HSBC. Tiek su viena, tiek su kita komanda, pasak jo, vedamos derybos ir kol kas jokie sprendimai nėra priimti.
Manoma, kad kitąmet komandoje greičiausiai liks lenktyniauti Christianas Klienas, nes jis jau įgavo patirties su žaliaisiais bolidais, be to, turi solidžią „Red Bull“ paramą.
„Jaguar“ komanda „Formulėje-1“ debiutavo 2000 m., kai „Ford“ koncernas nupirko „Stewart“ komandą ir ją pervadino.

Komentarai (40)
kadras
| 09/16 16:28 Atsakyti
ir ka geriau waziuos jei gaus geresni finansavima?
sisgokas.d.c.
| 09/15 12:16 Atsakyti
pinigai dar ne viskas,daug ka daro ir patirtis,o ji kaip zinia f1 labai svarbi!
marivele
| 09/14 20:46 Atsakyti
tikekimes, kad Jaguar protingai isleis tuos pinigus, na ir kad bolidas pasidarys tikrai greitesnis :)
DeMeo
| 09/14 20:01 Atsakyti
Kazkodel netikiu, kad "Jaguar" (as jau reikia sakyt "Ford") taps greitesni jei gaus daugiau $$$... Toyotos biudzetas dydziausias bet pasirodo tai neispudingai.... O va WRC tai tikrai gaila
Edvinui
| 09/14 19:33 Atsakyti
Sitokios zinios man labai patinka!
Carlsbergas
| 09/14 18:09 Atsakyti
nu va gražu kad biudžetas vėl padidės tik svarbu kad tinkamai būtų panaudotas
linam
| 09/14 18:02 Atsakyti
super! dar viena komanda sustipres! go jaguar/ford :D nors.. forms gerai pasake...
.
atsileides
| 09/14 17:46 Atsakyti
Nu viena tikekimes, kad komandos progresas kitais metai bus akivaizdziai matomas.
Arminas
| 09/14 16:09 Atsakyti
Net pasitraukia is WRC kad daugaiu lesu butu F1 Reiskia pasjuos labai dideli planai tai dziugu
Airis (BMW)
| 09/14 16:05 Atsakyti
Kokiu budu Ford negali pasitraukti is WRC!!!!Tai butu dizdiausia nesamone....gi kiekvienuose WRC lenktynese Ford pilotas M.Martinas kovoja del pergales.Va jeigu jau dalyvautu taip kaip Mitsubishi komanda siais metais tai tada pilnai suprasciau kad jiems geriau likti F-1 pasaulyje.O dabar butu vertingiau Ford kompanijiai palikti F-1 pasauli (tuom paciu ir pinigu kruvas sutaupytu)!Bet kadangi tokiai milzinei kompanijiai kaip Ford sportas reiskia labai daug tai esu ysitikines, kad ji pasiliks ir WRC pasaulyje ir F-1.Tuo labiau netikiu kad Ford'ui nepakaks lesu islaikyti abieju padaliniu.Ir dar, gi kiekvienais metais Ford iskovoja pergaliu WRC platumose ir kiekvienais metais vis geresnius rezultatus rodo F-1 padangeje....Tad manyciau kad Ford pasiliks WRC ir padidins lesas F-1...O pavadinimas bus toks koks bus palankesnis komerciniu poziuriu... :)
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas