Japonijos GP kvalifikacijoje triumfavo M. Verstappenas

logo 2023 Rugsėjo 23 d. 10:20, Ferrari nuotr.

Kvalifikacijoje Suzukos trasoje triumfavo ir pole poziciją Japonijos GP iškovojo čempionate lyderiaujantis „Red Bull“ atstovas Maxas Verstappenas. Jis savo greičiausią ratą įveikė per 1 min. 28.877 sek. ir sau už nugaros paliko „McLaren“ duetą.

Antroje vietoje likęs Oscaras Piastris nuo lyderio atsiliko 0.581 sek., o trečią poziciją užėmęs Lando Norrisas buvo labai arti komandos draugo – nuo pirmos vietos jį skyrė 0.616 sek.

„Ferrari“ pilotai Charlesas Leclercas ir Carlosas Sainzas užėmė atitinkamai ketvirtą ir šeštą vietas, o tarp jų įsiterpė M. Verstappeno komandos draugas.

Už pirmojo šešetuko likę lenktynininkai nuo čempiono atsiliko daugiau nei sekunde. Pirmasis šioje eilėje atsidūrė Lewisas Hamiltonas, iškart už jo kitas „Mercedes“ pilotas George‘as Russelllas, o prasčiausiai trečiame kvalifikacijos etape pasirodė vietos sirgalių numylėtinis Yuki Tsunoda (devinta vieta) ir Fernando Alonso (dešimta pozicija).

Verta paminėti, jog kvalifikacija finišavo kiek vėliau nei planuota, kadangi dar pirmoje jos sesijoje automobilį sudaužė Loganas Sargeantas iš „Williams“.