Japonijos GP: penktadienio treniruotės Nr.1

logo 2015 Rugsėjo 25 d. 05:40, Toro Rosso / Getty Images
Japonijos „Grand Prix“ lenktynių pirmosiose penktadienio treniruotėse greičiausias buvo „Toro Rosso“ komandos lenktynininkas Carlosas Sainzas.

Treniruotės vyko lyjant lietui, todėl lenktynininkai įveikė nedaug ratų. C. Sainzas, naudodamas tarpines padangas, vieną Suzukos trasos ratą įveikė per 1 min. 49.434 sek.
Nuo ispano 0.504 atsiliko „Red Bull“ pilotas Daniilas Kvyatas, kuris taip pat naudojo tarpines padangas. Trečioje vietoje liko Nico Rosbergas iš „Mercedes“, kuris savo greičiausią ratą įveikė su lietui skirtomis padangomis.
Ketvirtas treniruotę baigė „Ferrari“ lenktynininkas Sebastianas Vettelis, kuriam greičiausią ratą pavyko įveikti naudojant tarpines padangas. Penktoje vietoje liko čempionato lyderis Lewisas Hamiltonas iš „Mercedes“. Už L. Hamiltono liko antrasis „Toro Rosso“ lenktynininkas Maxas Verstappenas, kuris kaip ir komandos draugas naujojo tarpines padangas. Septintą vietą užėmė antrasis „Ferrari“ pilotas Kimi Raikkonenas. Tiek britas tiek suomis, greičiausius ratus įveikė naudodami lietui skirtas padangas.
Aštuntoje vietoje treniruotę užbaigė Felipe Massa iš „Williams“. Už brazilo nugaros liko „Sauber“ pilotas Marcusas Ericssonas, o dešimtuką užbaigė antrasis „Williams“ lenktynininkas Valtteri Bottas.
Nenorėdami rizikuoti esant sudėtingoms sąlygoms trasoje net aštuoni lenktynininkai neįveikė greito rato.