JAV GP: šeštadienio treniruotės Nr.1

JAV GP: šeštadienio treniruotės Nr.1
logo 2005 Birželio 18 d. 18:24, West
Pirmosios JAV GP šeštadienio treniruotės virto farsu – atsargumo sumetimais daugelis sportininkų vengė trasos pagrindą sudarančio ovalo dalies, vietoje jos paskudami į techninio aptarnavimo zoną.
„Michelin“ padangas naudojančios ekipos nerimavo, kad jų lenktynininkus gali ištikti toks pat likimas, kaip „Toyota“ atstovą Ralfą Schumacherį vakar, kai jam dideliu greičiu pradėjus važiuoti ovalo dalimi, sprogo padanga, ir vokietis tėškėsi į apsauginį barjerą.
Prancūzijos padangų gamintojas komandos patarė, kaip reguliuoti bolidus taip, kad nekiltų jokių saugumo problemų, tačiau ne visos dar suspėjo tai padaryti. „Michelin“ atstovai neatmetė galimybės, kad į Indianapolį bus atgabenta naujo tipo padangų siunta. Gamintojas iki šiol neišsiaiškino priežasčių, sukėlusio R.Schumacherio avariją bei kitas vakar kilusias problemas su padangomis.
Greituosius ratus įveikė vos 8 sportininkai, o tarpu jų greičiausias buvo „McLaren“ komandos, kuri iš pradžių buvo nusprendusi išvis nedalyvauti treniruotėse, lenktynininkas Juanas Pablo Montoya.


Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 2284
2. Valode 2236
3. Beržas 2222
4. mantioras 2220
5. Tadas Misevičius 2218