"Jis ne vyras jis idiotas" - Davidas Coulthardas (46)

logo 2001 Gegužės 30 d. 10:45
Būtent tokiais epitetais po Monako GP lenktynių McLaren pilotas Davidas Coulthardas apibūdino F-1 naujoką Enrique Bernoldi.
Kaip žinia Davidas prarado daug laiko bandydamas aplenkti lėtesnį Arrows bolidą vairavusį Enrique Bernoldi. Škotas aplenkė jaunąjį Arrows pilotą tik šiam pasukus į boksus.
Iš kart po lenktynių McLaren bosai tarė keletą griežtesniu žodelių Enrique Bernoldžiui, tuo tarpu kai Davidas nutarė geriau nesikarščiuoti. Tačiau vėliau kalbėdamas su spaudos atstovais škotas neištvėrė ir pavadino Enrique idiotu.
"Sportiškumas reikalavo praleisti varžovą kuris yra nepalyginamai greitesnis. Tačiau kiekvieną kartą kai aš bandydavau jį lenkti jis tiesiog imdavo mane blokuoti, jis visą laiką važiavo zigzagais. Aš nemanau kad toks jo važiavimas padarė jį geresniu pilotu ar labiau geidžiamu kitų komandų akyse. Jis ne vyras jis idiotas." - pasipiktinimo neslėpė Davidas.
Griežti škoto žodžiai daugeliui priminė panašų atvejį 1998 metais Suzukoje, kur Michaelis Schumacheris buvo priverstas startuoti iš galo ir lenktynių eigoje užstrigo už Jordan piloto Damono Hillo.
Tada Michaelis Damoną prisivijo šiam važiuojant šeštoje pozicijoje, ko pasėkoje anglas niekaip nepraleido vokiečio į priekį. Michaelis įveikė Jordan kliūtį tik Damonui pasukus į boksus. Tada jam teko sugaišti 9 ratus. Tačiau skirtumas tarp šių dvejų lenktynių būtų tas kad Damonas gynė poziciją kuri garantavo taškus, tuo tarpu Enrique "buvo pasiruošęs numirti" gindamas 17 poziciją...
Tada 1998 metais, Ferrari ekipa viešai užsipuolė Damoną ir apkaltino pastarąjį jog šis sergąs Schumacherio kompleksu. O bandymus niekaip nepraleisti vokiečio į priekį Ferrari bosai apibūdino kaip sąmoningais, siekiant pakenkti Michaeliui.
Belieka tik spėlioti kaip Enrique Bernoldis būtų elgęsis jei jam iš paskos būtų važiavęs ne Davidas Coulthardas o Michaelis Schumacheris, būtų jis praleidęs triskart pasaulio čempioną? Ar būtu taip pat įnirtingai gynęs savo 17 poziciją? Jei taip tai kokia būtų Schumacherio, Ferrari komandos bei jos fanų reakcija po lenktynių...

Komentarai (46)
forms
| 07/21 21:20 Atsakyti
Abu IDIOTAI!!!!!!!!!!!!!!!!
| 06/05 15:22 Atsakyti
TAI KA , DEIVIDUKUI NERVAI NEATLAIKE? PATS KALTAS KAD VAZIUOJA KAIP I KELNES PRIVARES IR NER CIA KO PASKUI KITU KALTINTI IR VADINTI IDIOTAIS. PATS JIS DIDZIAUSIAS IDIOTAS IS VISU IDIOTU. GEDAI - TAU TURBUT BE GALO BLOGA , PATARCIAU ISGERTI VALERIJONO GAL TADA GALVA PRASVIESES.
Justis
| 06/05 10:25 Atsakyti
pritariu HIM ir GEDUIJ
| 06/05 10:24 Atsakyti
Laba tevybieciai f1-ziurkes pidersataij jus shumeharuiai nelaimingi o vat him'as kazkokokokokokokx asilas man 6 metaij nepykit
Cargo
| 06/04 13:02 Atsakyti
cia buvo geluoniui adresuota
Cargo
| 06/04 12:58 Atsakyti
na as galbut kai kartais didesnis karstakosis bunu turbut...daznai sukyla emocijos ir noras apgint savo nuomone o galbut ir iteigt. Kartais ziurint tik is savo puses atrodo viskas aisku ir paprasta, o paskaicius kitu kyla susierzinimas. Nenorejau taves izeist, o tik atkreipt tavo demesi i kai kurias detales.
Gedas
| 06/04 11:35 Atsakyti
CIA kaiminelis - galiu pasakyt kad schumacheris pidarastas *** tikras subingalvis ir pidarastu vaikas , o vat Hakkinenas ir Coulthardas - MAFUKAI karoce M'cLarenai KROOCIAUSI !!!!!!!!!!!!!!!11
| 06/04 11:33 Atsakyti
E *** jus gaideliai *** ,Coulthardas turejo buti praleistas to pidaro bernol....
Tik tiek !!!!!!!!!!!
motas
| 06/04 09:48 Atsakyti
ziuriu, jau vel is normalios diskusijos i grybus nuejom su tom simpatijos ir antipatijom.
Dragon
| 06/02 18:26 Atsakyti
Coulghardas pats idiotas, o Michaelis geriausias...
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas