„Jordan“ išbandys rusą

logo 2005 Vasario 06 d. 10:46, Roman Rusinov
Naujasis „Jordan“ ekipos savininkas Alexas Shnaideris pareiškė, kad į bolidų bandymus pakvies rusą Romaną Rusinovą.
Pasak rusų kilmės verslininko, lenktynininkas dalyvaus jau „Midland“ vardu pavadinto 2006 metų bolido bandymuose, kurie prasidės vasaros pabaigoje. Priminsime, kad kitąmet „Jordan“ vardo „Formulėje-1“ nebeliks – komanda bus vadinama „Midland“.
A.Shnaideris neatmetė galimybėse, kad ruso paslaugomis bus pasinaudota ir anksčiau, sezono metu bandant „Jordan“ bolidus.
„Planuojame samdyti rusą Romaną Rusinovą „Midland“ bolido bandymams šiemet. Bolidą „Dallara“ baigs ruošti vasaros pabaigoje ir jis galės užsiimti bandymais. Galbūt prieš tai jis bandys ir „Jordan“, bet dėl to dar neapsisprendėme“, – pareiškė A.Shnaideris.
R.Rusinovas – 23 metų amžiaus. 2000 metais jis lenktyniavo Prancūzijos „Formula Renault“ pirmenybėse ir užėmė 7-ąją vietą. Po metų jis toliau rengtyniavo šiame čempionate, tačiau liko tik 9-as. 2002 metais rusas dalyvavo Didžiosios Britanijos „Formula Palmer Audi“ pirmenybėse ir užėmė aukštą 3-iąją vietą. Dar po metų lenktynininkas jau dalyvavo Europos „Formulės-3000“ čempionate ir iškovojo 7-ąją poziciją, o viename iš etapų nugalėjo kvalifikacijoje.
Praėjusiais metais R.Rusinovas tapo „Le Mans Endurance Series“ pirmenybių nugalėtoju, o sezono metu iškovojo 1 pergalę.