"Jordan" komandoje gali pasirodyti moteris-pilotas (24)

logo 2001 Spalio 16 d. 16:43
Japonijos GP metu buvo kalbama, kad "McLaren" komandos piloto bandytojo vietą gali užimti moteris – airė Sarah Kavanagh.
Šią informaciją patvirtino kompanijos direktorius Martin Wetmarsh:”S.Kavanagh rezultatuose nėra nieko tokio, dėl ko būtų galima abejoti jos sugebėjimais pilotuoti Formulės-1 bolidą."
Pati Sarah pranešė:”Aš niekada neturėjau užtektinai pinigų tam, kad galėčiau dalyvauti Formulė-3 ir Formulė-3000 čempionatuose. Bet be viso to, per paskutinius tris metus man teko pilotuoti 1990-ųjų metų bolidus ir aš dabar esu tikra, kad galiu dalyvauti lenktynėse. Prieš mėnesį Bernie Ecclestone patarė man nepasiduoti ir jis buvo teisus. Aš didžiulė A.Sennos gerbėja, todėl visada svajojau atstovauti McLaren ekipai ir dabar tikiuosi, kad tai gali įvykti”.
Nežiūrint į šiuos pareiškimus, kompetetingi informacijos šaltiniai teigia, kad Sarah Kavanagh gali debiutuoti test-piloto rolėje ne “McLaren” komandoje, o “Jordan”(šioje arklidėje gilios airių šaknys).

Komentarai (24)
GiPsas '
| 05/11 13:40 Atsakyti
Gal ir nieko butu buve
Remas
| 05/25 19:39 Atsakyti
Grazu, bet neitiketina ir nerealu
Gyvate
| 10/18 19:22 Atsakyti
Ziuriu, kad dauguma komentuojanciu sia naujiena labai linke i krastutinumus. Esu tikra, kad dauguma moteru negaletu pilotuoti F-1 bolido. Lygiai taip pat, kaip ir dauguma vyru. Reikia pasiziureti, kaip si kandidate i pilotes vaziuoja ir tik tuomet spresti, ir tik apie jos, o ne apie visu moteru sugebejimus vairuoti. Beje, teko vazinejant miesto gatvemis matyti ne viena vyra, kuris rodydamas posuki i kaire, vaziavo i desine, arba atvirksciai... o kartais ir tiesiai...
amfaz
| 10/18 14:03 Atsakyti
*mafaz*ka jus cia pezat nebus cia jokios bobos.Nebent taip per koki show.Cia tik reklaminis triukas.
Shadow
| 10/18 11:52 Atsakyti
Nu del nugalejimo tai pritariu.Bobos gailes visi.Dar ir koks gaidys dzentelmenas atsiras.
Katinas
| 10/18 11:23 Atsakyti
Jei i Ferrari kaip ta ten lolo Ferrari buvo
lopez
| 10/18 09:46 Atsakyti
su tokiais papais tai visus nugales
ohoooooooooo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
twat
| 10/17 17:53 Atsakyti
Is dalies gal tu ir teisi Vituliuk
vitulka
| 10/17 14:39 Atsakyti
nevieta, nevieta. Jum atrodo kad moterim vieta tik prie virykliu ir augint vaikus. Kai duos per sonus vyrams.. Nezhinau kaip bus... ankst sprest, bet reikia ivairoves nes baigia mane uzhknist, tas vienvaldishkas MS karaliavimas ir netalentingi vairuotuojai (mano subjektyvia nuomone)
POP
| 10/17 11:32 Atsakyti
Na galu gale ralyje Paris Dakar gi dalyvauja moteris, ir visai gerai (Kleinshmit berods). Nors asmenishkai manau kad joms nevieta F1 :-)
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas