K. Magnussenas persikrausto į Dubajų (2)

K. Magnussenas persikrausto į Dubajų
logo Vasario 09 d. 06:50, Haas/LAT Images

Pagal danų laikraščio BT informaciją, kitą savaitę „Haas“ pilotas Kevinas Magnussenas pakeis gyvenamąją vietą, persikraustydamas iš Kopenhagos į Dubajų. Ten gyvena ir Fernando Alonso, kuris ne kartą tvirtino, kad tai yra optimaliausias variantas dažnai keliaujant.

Kevinas Magnussenas: „Aš nusipirkau butą Dubai Marina rajone, netoli tarptautinio oro uosto. Laiko taupymo prasme gyventi Dubajuje gerokai naudingiau nei Kopenhagoje, turint galvoje labai įtemptą „Formulės-1“ kalendorių.

Aš sutaupysiu daug dienų, kurias man tektų praleisti kelionėse – ir skirsiu jas treniruotėms. O ir oro sąlygos atitinka tas, prie kurių vyksta daugelis „Formulės-1“ lenktynių. Manau, kad visa tai leis man būti geroje sportinėje formoje.

Mano draugė? Mes  vis dar kartu, tačiau ir Kopenhagoje mes negyvenome po vienu stogu. Ji yra susitelkusi ties savo darbu ir pasilieka Danijoje.

Komentarai (2)


Micius
| Vasario 10 d. 12:26
Kaip ne gėda milijonieriams šitaip elgtis... Turi būti sutvarkyta, kiek galima, žmonės oficialiai išduoda savo valstybės, savo žmones, savo šalis...
ddt
| Vasario 09 d. 19:53
O siaip tai visi supranta, kad Dubajuje tai tik deklaruota gyvenamoji vieta del mazesniu mokesciu, o ne logistikos.