K. Magnussenas: pilotuoti „IndyCar“ bolidą buvo itin sunku

K. Magnussenas: pilotuoti „IndyCar“ bolidą buvo itin sunku
logo 2022 Gegužės 13 d. 16:49, Penske Entertainment: James Black

Šiemet į F-1 sugrįžęs Kevinas Magnussenas pasidalino prisiminimais apie tai, kaip pernai jam pirmą kartą teko išbandyti jėgas „IndyCar“ čempionate.

Pasibaigus 2020 m. F-1 sezonui, danas neteko vietos „Haas“ ekipoje. Tad sportininkus praėjusius metus praleido IMSA čempionate, kuriame gynė „Ganassi“ komandos garbę.

Sportininkas tais pačiais metais taip pat gavo galimybę debiutuoti „IndyCar“ čempionate. K. Magnussenas vienam etapui „McLaren“ komandoje pakeitė Felixą Rosenqvistą, kuris po avarijos Detroite kurį laiką negalėjo lenktyniauti.

Prieš tai nė karto „IndyCar“ automobilio nevairavęs danas trumpai net pirmavo „Road America“ trasoje surengtose lenktynėse, bet nepasiekė finišo dėl technikos gedimo.

Anot K. Magnusseno, „IndyCar“ ir F-1 bolidai yra labai skirtingi, o aukšto lygio sportininkų yra tiek viename, tiek kitame čempionate.

„Didžiausias iššūkis man buvo tai, kad „IndyCar“ automobilis neturi vairo stiprintuvo. Tai taip svetima. Buvau pripratęs prie F-1 bolido, kuris labai skiriasi nuo „IndyCar“. Tad kai man pasiūlė sudalyvauti lenktynėse, iki jų buvo likusios vos kelios dienos. Todėl neturėjau laiko tinkamam pasiruošimui. Jokio simuliatoriaus, jokių bandymų. Tad pirmą kartą už „IndyCar“ automobilio vairo sėdau per pirmas treniruotes. O treniruočių viso buvo tik dvi. Pasakiau taip, po velnių, kodėl gi ne? Bet buvo tikrai sunku“, - prisiminimais dalinosi K. Magnussenas.

Sportininko teigimu, konkurencija tiek F-1, tiek „IndyCar“ čempionate yra didžiulė.

„Taip, žinoma. Tie vaikinai yra labai geri. Tiesiog technika labai skiriasi. Aš nuvykau ten ir man tikrai buvo sunku. Mane nustebino tai, kaip sunku buvo vairuoti „IndyCar“ automobilį. Jis labai skiriasi nuo F-1, tad net negaliu jų palyginti. Nemanau, jog ten lengva. Bet konkurencija ten didžiulė. Kai kurie „IndyCar“ lenktynininkai yra labai aukšto lygio.“Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. blaster 1104
2. Ayrtons 1093
3. tevez 1089
4. berta 1069
5. master f-1 1066