K. Magnussenas: S. Vandoorne‘ui trukdo kitokios problemos gerai pasirodyti (9)

K. Magnussenas: S. Vandoorne‘ui trukdo kitokios problemos gerai pasirodyti
logo 2017 Birželio 19 d. 15:44, McLaren

Stoffelis Vandoorne‘as išgyvena ne pačius geriausius laikus. Pirmieji piloto metai F-1 nėra labai sėkmingi, kadangi lenktynininkas nėra iškovojęs nei vieno taško su „McLaren“ ekipa ir ženkliai nusileidžia komandos draugui Fernando Alonso.

Kevinas Magnussenas, kuris yra važiavęs „McLaren“ ekipoje spėjo, kad jaunajam pilotui trukdo ir pašaliniai dalykai pasirodyti gerai.

„Nežinau kodėl jam taip nesiseka. Akivaizdu, kad jis nėra savo laimingoje zonoje, antraip jis neatsiliktų puse sekundės nuo Fernando. Aš esu kiek nustebintas – jis gali būti labai geras, net neabejoju tuo“, - kalbėjo K. Magnussenas.

„Manau, kad suprantu jį. Jis taip pat turi gerą galimybę mokytis iš vieno geriausių pilotų pasaulyje. Jis turi galimybę parodyti sau, ką jis sugeba. Žinau, kad jis yra geras vairuotojas ir jis tikrai gali važiuoti gerai, bet jam nesiseka dėl kitokių, su lenktynėmis nesusijusių dalykų. O tokioje situacijoje gali būti labai sunku“, - pridėjo pilotas.

Komentarai (9)


Rokas1
| 2017 Birželio 20 d. 19:47
Klepsidra>>> Sunku šalia top pilotų jaunimui, kuris niekada to top lygio ir nepasieks. Buvo kalbos, kad Perezas bus mega žvaigždė kažkada, bet kažkaip nebešviečia toks kelias jam. Stabilus, greitas pilotas, bet iki čempiono neatrodo, kad trauktų. O pvz Hamis, Maxas, Rikis (jei jaunu dabartiniais standartais galima jį laikyt) Sebas tik atėję į F1 ar metai-du po to važiavo ne blogiau už senas žvaigždes. Vien dėl to kažkaip nematau nei Magnusene nei Vandoorne nieko gero, kad ir dėl kokių priežasčių jiem sunku gerai pasirodyt.
Klepsidra
| 2017 Birželio 20 d. 10:00
Faktas, kad jaunimui salia top pilotu sunku (su Hamiltono isimtimi), bet Vandoorne'o dar niekas nesuzlugde. Del Perezo klausimas, kas ka suzlugde, nes buvo daug kalbu apie Perezo arogancija ir pan (kazkas panasaus i atveji, kodel Force India siuo metu vaziuoja Ocon'as, o ne Werhleinas). Magnussenui buvo lengviau nei Vandoorne'ui, bet jis nelabai ka parode, apart vaikisku klaidu.
Singas
| 2017 Birželio 20 d. 00:41
Panašu, jog McLaren paskutiniu metu vien tik žlugdo jaunimą - Perezas, Magnussenas, Vandoordnas. Visi kaip ne savo vėžėse.
Klepsidra
| 2017 Birželio 19 d. 21:24
apie kvalifikacija neteko girdeti?
lordas kechelis
| 2017 Birželio 19 d. 21:14
.. ir ženkliai nusileidžia komandos draugui... abu po nulį taškų
žiūrovas f-1
| 2017 Birželio 19 d. 17:32
"supratu" - "suprantu". Jei sezona uzbaigs Vandoome'as ne paskutinioje vietoje lenktyninku iskaitoje, tai sezonas bus neprastas. :) Tikekimes "McLaren" ekipa bent pelnys taska siame sezone.
deivec
| 2017 Birželio 19 d. 16:57
skauda, nes jeigu butu karjera pradejes kitur...i ji pati kitaip visi ziuretu...o dabar - gauni sansa, jei viskas susidelioja gerai. tada tu top. hamiui va pvz viskas gerai susideliojo
Klepsidra
| 2017 Birželio 19 d. 16:43
Magnusenui trukdo ir skauda del McLaren
Sajan Button
| 2017 Birželio 19 d. 16:42
Pats Magnusas pasikrove nuo Buttono.