K. Magnusseno kontraktas numatytas iki 2020 metų pabaigos (3)

K. Magnusseno kontraktas numatytas iki 2020 metų pabaigos
logo 2018 Rugsėjo 29 d. 11:34, Haas / LAT Images

„Haas“ pilotas Kevinas Magnussenas patvirtino, kad jo kontraktas su amerikiečių komanda yra numatytas iki 2020 metų pabaigos.

Penktadienį „Haas“ oficialiai pranešÄ—, kad išsaugos abu savo dabartinus pilotus ir 2019 metais. PrancÅ«zų pilotui Romainui Grosjeanui tai bus ketvirti metai Gene Haaso kolektyve, o Kevinui Magnussenui – treti.

Šiame sezone danas ryškiai lenkia savo prancÅ«zų kolegą – Magnussenas tik kartą nepasiekė finišo dėl problemų sustojime Australijoje ir jau yra uždirbęs 49 taškus, kai tuo tarpu jo komandos draugas -27.

Sočyje 25 metų danas papasakojo apie savo sutarties detales.

„Aš labai džiaugiuosi, kad pasilieku „Haas“ ekipoje dar dvejiems metams, - pažymėjo Kevinas, iki šiol nesugebėjęs įsitvirtinti „McLaren“ ir „Renault“ komandose. – Mes jau turėjome du gerus sezonus. Aš daug ko išmokau ir paaugau kaip pilotas, aš sugebėjau surasti savo vietą.

Dabar aš daug ko tikiuosi iš artimiausių dviejų metų, o gal ir dar daugiau“.

Lenktynininkas pridÅ«rė, kad kol kas negalvojo apie tai, ką jis veiks po 2021 metų, kai F-1 įsigalios naujos taisyklės: „Dabar aš turiu du sezonus, o tai pakankamai laiko, kad nuspręsčiau, ko aš norėsiu vėliau. Gerai, kad nėra streso apie tai galvoti jau pirmais metais“.

Kevino žodžiais, su „Haas“ jis jau susitarė seniai, tačiau abi pusės neskubėjo su pareiškimais, nes nematė jokios bÅ«tinybės.

„Iš tikrųjų, aš niekada neturėjau abejonių, - sakė Magnussenas. – Tai komandai prireikė laiko. Mes esame maža ekipa ir neturime krÅ«vos žmonių, kurie dirbtų ties kontraktų detalėmis, ypač kai mes užsiimame mašinomis.

Viską teko daryti tarpuose tarp etapų. Bet abi pusės žinojo, ko jos nori. Jokios įtampos nebuvo, kaip ir noro pranešti apie tai vieniems iš pirmųjų. Mes viską nusprendėme kiek anksčiau, tačiau pranešÄ—me apie tai tik dabar“.


Komentarai (3)
deivec
| 09/29 16:09 Atsakyti
Gi McLaren sake, kad tai super mega ultra zvaigzde....
HAAS mano atrodo suklydo su tokiu pasirinkimu kitiems metams...nezinau ka turejo jie mesti per borta...ar RG ir KM, bet jie abudu kad vaziuos ir kitais metais HAAS neduos patobulejimo, kokio galbut reiketu HAAS
saab
| 09/29 14:41 Atsakyti
nu nu Dabar aš daug ko tikiuosi iš artimiausių dviejų metų, o gal ir dar daugiau“. , metus istempk...
Loyal to Ferrari
| 09/29 12:11 Atsakyti
Suck my balls, mate, dar išgirsim ne kartą. :)
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas