K. Raikkonenas į F-1 kitąmet negrįš (31)

K. Raikkonenas į F-1 kitąmet negrįš
logo 2010 Spalio 29 d. 13:01, Citroen / McKlein
2007 m. pasaulio čempiono Kimi Raikkoneno vadybininkas oficialiai patvirtino, kad jo klientas kitais metais „Formulėje-1“ nelenktyniaus.
Taip suomio stovykla dar kartą paneigė gandus, esą garsus lenktynininkais kitais metais „Red Bull“ gretose gali pakeisti Marką Webberį, kuris tariamai baigtų karjerą čempiono titulo laimėjimo atveju.
“Mes nebeieškome galimybių F-1. Kimi šiuo metu atrodo susikoncentravęs į ralį”, - pareiškė K. Raikkoneno vadybininkas Steve’as Robertsonas.
“Niekada nesakyk niekada, tačiau šiuo metu mūsų žvilgsnis yra nukreiptas ne į F-1”, - pažymėjo lenktynininko atstovas.
“Kol kas dar nieko nenusprendėme. Pranešime, kai turėsime, ką pasakyti. Šiuo metu neturime jokių sutarčių. Kalbamės su keliomis komandomis”, - pridūrė jis.
K. Raikkonenas šiemet lenktyniauja „Citroen Junior“ ekipoje, tačiau kol kas neturi vietos kitų metų sezonui.
Neoficialių šaltinių teigimu, „Red Bull“ nenori už suomio sezoną mokėti tiek, kiek šiemet. Kalbama, kad energinių gėrimų gamintojas į pirmuosius sportininko metus Pasaulio ralio čempionate (WRC) investavo net 5 mln. svarų sterlingų.
Galima alternatyva K. Raikkonenui yra laikoma į pirmenybes kitais metais sugrįšianti „Mini“. Kalbama ir apie suomio galimybes kartu su Kenu Blocku lenktyniauti „Monster Ford“ komandoje.
Pusę lūpų šnibždama, kad K. Raikkonenas kitąmet apskritai gali pailsėti nuo sporto ir į WRC sugrįžti 2012 m., kai čempionate laukiame daugiau automobilių gamintojų, prisijungsiančių prie „Citroen”, „Ford“ ir „Mini“.

Komentarai (31)
lialiuncik
| 01/18 16:55 Atsakyti
isbleso mano susidomejimas f-1 su jo isejimu...dabar ziuriu siaip, kad pasiziuret- ar bus bent laselis intrigos? ir tai, tikejaus kad vis delto gris... su Vetteliu pabut komandoje.
Eimis614
| 11/01 13:00 Atsakyti
geriau jau griztu i f-1,viestiek rali jam ten nesisenka
relaxxx
| 10/31 10:28 Atsakyti
1_3,14 >> Jei vien apie silpniausius pilotus, tokius kaip sintetinis ispanas tiek primala, tai dėl Kimio jaudintis nereiktų. O Rossis nuoskaudą paliko? :)) Kai pasiūlė sintetikai persimesti ant motociklų, tai alonsius kaip iliuzionistas atsirado krūme :)))
Joniskietis
| 10/30 13:38 Atsakyti
Galtu ICemen gryst!! :OOOO!! bu kazko truksta f-1 be jo :P
A25
| 10/30 09:18 Atsakyti
Pranešime, kai turėsime, ką pasakyti :D p.Baranauskai Atleisti negalima pasigaileti...Kur kablelis? :D
Raikkonen14
| 10/30 00:22 Atsakyti
Suomiai visada anksti pasitraukia iš F-1, kai nebeturi galimybiu laimėti. Prisiminkim Hakkinena, Salo.
Tarzanas
| 10/29 23:27 Atsakyti
Kimis negrįžta, nes mato, kad jam jokių šansų F-1 Alonzo tiesiog neįveikiamas su bet kokiu fk'car'u, o kur dar Hamiltonas, Kubica, ar net Vetelis :D
rokas 1
| 10/29 22:21 Atsakyti
Kimbo>>> Sorry bet man toks ispudis susidare kad savo varda Kimbo asocijavai su Kimiu :D :D
Mitsubishi
| 10/29 21:16 Atsakyti
Kimbo, kalbek uz save
Dusty
| 10/29 21:11 Atsakyti
Manau cia jau padetas taskas Kimio F1 atzvilgiu. Po dvieju metu ji jau nelabai bus kam patrauklus kaip sportininkas nes jau viena pavyzdi visi turi si sezona ka reiskia is pensijos pareiti po treju metu pertraukos. F1 niekas nestovi o talentu joje netruksta o dar tas Kimio ir vadybininko gobsumas ne i nauda jam . Kas del to ralio nenustebciau kad kontrakto Junior ir nepratestu nes rezultatu tokiu kad duotu atsvara kaip ir nera , beveik kiekvienoje race DNF . Jam ten daugiau fun nei naujas issukis . Faktas kad paskutinis kabliukas buvo dar Renault bet tiketina vel pasikarsciavo Robertsonas pakeldamas kontrakto kartele o ka pabaigoje tures Kimis tik suskilusia gelda prie kurios ir pasiliks
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas